S čím kombinovat body?

Móda nám v nedávné době přinesla skutečně skvělé kousky, kterými nepohrdne žádná žena. Mezi tyto kousky se řadí například fenomenální kabáty, které se dají nosit i s teniskami, nikoliv jenom s elegantnější obuví, dále taky saka, která opět lze kombinovat i s ležérním stylem, a taky obecně kostýmky, které si zamiluje naprosto každá žena. Takové kostýmky se hodí nejen na plesy, ale i na jiné slavnostní události, jako jsou svatby nebo oslavy výročí. Co však obléknout pod sako?

Mnoho žen si našlo zalíbení v krásných nátělnících na úzká ramínka, ovšem to není jediný kousek, který lze pod sako obléknout. K saku a úzkým kalhotám patří i body, kterých najdete na pultech obchodů velké množství.

Comeback, který se těší velké oblibě

Body hned, jak se octlo v obchodech s oblečením, sklidilo obrovský úspěch. Není se čemu divit, vždyť tento comeback byl populární i v devadesátých letech, kdy se začal prvně nosit. V dnešní době ho koupíme bavlněný, ale i krajkový. Ženy si ho oblíbily hlavně v podobě spodního, sexy prádla.

Pokud si koupíte body v krajkové podobě, klidně ho oblékněte pod sako na nějakou slavnostní událost, na kterou půjdete. Nebojte se různých barev, body není jenom černé. Černá je sice nestárnoucí, naprosto elegantní barva, ale i červená stojí za hřích.

Jak výsledný outfit doladit?

Konkrétně krajkové body se hodí převážně k elegantním lookům, tedy například k již zmiňovanému kostýmku. Pokud si obléknete kostým, je třeba mít na paměti, že ke kostýmu se vždy zásadně volí boty s podpatkem. Jestliže tedy neprší, sáhněte po lodičkách, protože ty vám nohy perfektně prodlouží. Jestliže by pršelo, nebojte se kotníkové obuvi s jehlovým podpatkem.

Tip pro nízké postavy: Pozor na společenské kalhoty by si měly dát hlavně ženy, které nejsou majitelkou dlouhých nohou. Právě ty totiž při volbě nízké obuvi dosáhnou opticky ještě kratších nohou.