Podzimní trendy, o kterých byste měla vědět

Nová sezóna nemusí znamenat úplnou renovaci skříně. S měnící se teplotou ale bohužel musíme měnit i vrstvy oblečení. Není však nutné úplně zapomenout na vaše oblíbené letní kousky, jako například sukně, které se vám s čím dál nižší teplotou budou hromadit v šatníku. Na podzim můžete například nosit polodlouhé sukně po lýtka. Pod ty totiž není potřeba nosit silonky či jiné punčochy jako u kratších sukní.

V toto roční období je nejdůležitější, aby vaše obuv byla pohodlná, vkusná a hlavně praktická. Nemusíte si lámat hlavu nad tím, jestli jste zrovna byla na pedikúře, protože na otevřené lodičky je již zima. Najděte si obuv, na které se vám bude pohodlně chodit, při nejlepším s menším podpatkem či na klínu.

A nakonec v žádném šatníku nesmí chybět obyčejné blejzr, což je sportovní verze saka. Svůj blejzr můžete vylepšit například přidáním nového knoflíčku, či rovnou můžete zakoupit blejzr se vzorem, abyste vystoupila z davu.

Plizované sukně

Jsou inspirovány baletními sukněmi, tyto univerzální polodlouhé sukně lichotí každému tělu. Její záhyby přímo vyžadují, abyste byla v pohybu. Délka sukně vyhovuje jak balerínám, tak lodičkám, takže máte nekonečné možnosti. Volte neutrální barvy, jak sukně, tak halenek či triček.

Způsoby, jak si ozdobit kabelku, boty a další

Kousek, který se vám hodil celé léto, se vám může hodit i na podzim a zimu. Nemusíte se se svým doplňkem loučit, jestli ho doplníte drobným příslušenstvím, které bez problémů seženete v textilním obchodě. Je jednoduché si vzít své oblíbené džíny, obyčejné tenisky nebo kabelku a ozdobit je. A to nejlepší na tom je, že nepotřebujete umět šít, stačí mít jen lepidlo na textil, žehličku a trochu fantazie. Nově přetvořené věci budou vypadat tak odlišně, že se vás vaši přátelé budou ptát, jestli jsou nové.

Boty na nízkém podpatku

Dostatečně společenské do práce, dostatečně pohodlné pro jakoukoliv pohotovou činnost a dost stylové na to, aby se staly vaším oblíbeným párem bot. Budete mít pocit, jako byste chodila v baletních střevíčkách, jen s malým bonusem ve formě malého podpatku. Nemusíte mít strach, že sebemenší přešlap se může přeměnit v nehodu. Tyto boty jsou vhodné do kanceláře i na cesty – díky nízkým podpatkům a pohodlným kulatým špičkám, které netísní vaše prsty na nohou.

Blejzry

Různé materiály a doplňky jsou zábavné. Pokud nechcete moc vystupovat z davu, zkuste si koupit sako v námořnické modré barvě, která není pro saka tolik typická, jako například černá. Pokud chcete experimentovat, přidejte na lokty záplaty stejné barvy saka, ale jiného odstínu. Oblékněte si tento blejzr přes svou bílou knoflíkovou košili, na nohy boyfriend džíny a jste připravena vkročit do pohodového víkendu pravou nohou!