Lifting obličeje – který typ, jak a kde nejlépe?

Zajímáte se, zda je pro vás procedura nejlepším řešením a kam se vydat? Který typ liftingu vás opravdu nadchne a splní vaše očekávání? Jak to vlastně funguje a na co se připravit?

Co si vlastně pod zákrokem lze představit?

Lifting – neboli omlazení obličeje. Pokaždé, když se řekne facelifting, se však nemusí jednat o tu samou proceduru. Podívejme se nejprve, jaké jsou druhy a rozdíly tohoto zákroku.

Radiofrekvenční procedura recenze

Tento druh liftingu je vhodný především, pokud vás neláká chirurgický zákrok. Výsledkem je krásná a rozjasněná tvář. Procedura obsahuje pouze záření laserovým paprskem. Recenze na radiofrekvenční protistárnoucí zákrok však ukazují, že se jedná o velmi vhodnou náhradu za invazivní metody. I s tímto ošetřením se můžete těšit na zpevněnou pokožku a navrácené mládí. A to velmi rychle, jednoduše a bezpečně. Rozhodně vám ji doporučujeme, tak neváhejte zjistit, co vám tento lifting obličeje nabízí – třeba právě v naší klinice v Praze.

Facelift pomocí nití

Tato miniinvazivní procedura taktéž nabízí benefity velmi efektivního omlazení a ušetří vás skalpelu. V této velmi oblíbené a účinné proceduře se kůže vypíná pomocí nití, které stimulují tvorbu kolagenu, mají regenerační vlastnosti a jsou plně biokompatibilní s tkáněmi obličeje. Nehrozí tedy jejich nepřijetí (a brzy se bezpečně vstřebají). Lifting obličeje pomocí nití je ideální pro zlepšení kontur, proto velmi žádanou procedurou.

Pro všechny tyto procedury vám můžeme nabídnout naše profesionální služby. Věřte, že jsme tím nejlepším místem. Pokud stojíte o šetrnou miniinvazivní proceduru i pokud máte na mysli chirurgický zákrok!

Chirurgicky

Poslední typ faceliftu – chirurgický. Tato procedura je jednou z náročnějších operací. Je třeba k ní přistupovat individuálně – dle přání, představ, ale i samotné tváře. Vždy by jí měla předcházet konzultace s chirurgem.

V klinice Altos na Karlově náměstí v Praze je lifting obličeje  procedurou, kterou již absolvovalo mnoho pacientů, kteří odcházeli mladí, krásní a spokojení.

Nevíte si rady?

Pak vám uděláme radost – v klinice Altos nyní nabízíme možnost odborné konzultace – nezávazně, o liftingu i čemkoliv jiném. Poradíme vám, zda se jedná o vhodnou proceduru pro vás, který typ zákroku by vám nejvíce prospěl a zda nemáte i lepší možnosti – v dnešní moderní době jich je bezpočet. Každopádně vás nezklameme, tak neváhejte! Anti-age zákroky jsou vidět a jsou velmi oblíbené.