Nejlepší Wear OS hodinky, které si můžete koupit

Značka Android Wear měla mezi chytrými hodinkami obtížný start, především kvůli oponentům z této kategorie, jako je Apple, Fitbit a Samsung. Neustále se předbíhají ve stylu, velikosti a především v technologiích. Upgradem jména značky z Android Wear na Wear OS se produkty vyšplhaly a staly se atraktivními i pro uživatele Apple a Tizen OS. Chytrými hodinkami se proto začaly zabývat také přední módní značky. Hodinek s Google platformou také stále přibývá, a proto si pojďme představit nejnovější kousky.

Funkční hodinky

Samsung Gear S3

Tyto hodinky běží na svém vlastním Tizen OS, který je kompatibilní a může se párovat s většinou chytrých telefonů. Hodinky mají několik funkcí, ale zaměřují se spíše na přehrávání hudby.

Casio Pro Trek Smart

Pro Trek Smart jsou robustní hodinky, které vydrží téměř cokoliv. Disponují GPS, senzory pro měření nadmořské výšky či tlaku vzduchu, akcelerometrem, gyrometrem a kompasem.

Mobvoi Ticwatch E

Značka Mobvoi je vhodná především pro nováčky v oblasti Android. Ticwatch E je stylový, vodě-odolný minimalistický produkt, který disponuje veškerými Wear OS žádoucími funkcemi.

Misfit Vapor

Misfit se svými inovativními funkcemi a prémiovým designem zařadila mezi výrobce fitness hodinek a oslovila tak mnoho uživatelů. Hodinky jsou vybavené funkcí hovorů a sms zpráv. Navíc jsou vodě-odolné.

Huawei Watch 2

Nepříliš nápaditě pojmenované Huawei Watch poskytují řadu funkcí jako GPS, NFC, otočný rámeček a digitální menu, 4 GB úložného prostoru, aplikace pro cvičení a jiné. Jedná se o takový superpočítač velikosti zápěstí.

Garmin Forerunner 935

Multi-sportovní hodinky vyvinuté americkou společností Garmin, která vyvíjí pokročilé technologie GPS, jsou robustní a obzvlášť vhodné pro triatlonisty.

Módní hodinky

Nebyla by to luxusní značka, kdyby nevyráběla chytré hodinky. Do této kategorie Wear OS můžeme zařadit všechny známé luxusní značky, které si zakládají především na designu.

TAG Heuer Connected

Tyto luxusní švýcarské hodinky jsou, jako jedny z mála, technicky založené a robustní, tudíž jsou spolehlivé a něco vydrží. Navíc mají přizpůsobitelný software.

Montblanc Summit

Ačkoliv má Montblanc již stoleté působení, v oblasti hodinářství je nováčkem. I přesto se jejím Wear OS daří. Kromě funkcí GPS a NFC se nabízí možnost uživatelského nastavení plochy.

Nixon Mission

Chytré a sportovní hodinky vynikající robustností, které jsou oblíbené zejména u lyžařů a surfařů. Disponují Google mapami, fitness aplikací, hudbou a 4 000 variantami vzhledu plochy.

Diesel On

I známá značka oblečení, Diesel, nyní rozšiřuje pole své působnosti a přenáší tak své jméno do kategorie Wear OS. Například hybridními hodinkami DZT1006.

Louis Vuitton Tambor Horizon

Hodinky jako dělané pro ctižádostivé lidi. Disponují některými běžnými funkcemi, aplikací LV Guide – digitální turistický průvodce – a My Flight, která pomáhá cestujícím stihnout let.

Movado Connect

Tato švýcarská značka se věnuje hodinářskému průmyslu již od 19. století, a proto se drží zarytého designu. Movado Connect jsou nejen stylové, ale také plnohodnotné Wear OS.

Hugo Boss Touch

Ironicky nadčasový design. Chytré hodinky Hugo Boss dávají přednost stylu před funkčností, a navíc obsahují běžné funkce Wear OS.

Emporio Armani Connected

Luxusní módní značka, která opět dává přednost designu. Hodinky mají pouze přístup do Google Play, Google Assistan a disponují reproduktorem.

Timex IQ + Move

Hodinky Timex, se 160-ti letou tradicí, se ukázaly s hybridní verzí, která je přizpůsobená pro fitness. Hodinky disponují aplikací ke sledování kroků, počtu spálených kalorií a také spánku.

Fossil Q Venture

Švýcarské řemeslo křížené s americkým klasickým stylem. Tady jde především o kvalitu. Venture je již třetí generací Android Wear této značky. Jsou lehké a malé, ale nabízejí mnoho funkcí jako Google Assistant, Google Fit, upozornění z telefonu a mini hry.

Skagen Falster

Dánská značka Skagen je na trhu s hodinkami již 30 let, s reputací prostě a prakticky vypadajících hodinek. Nedávno vypustila do světa plnohodnotné Wear OS s AMOLED displejem.

Michael Kors Grayson Access

Styl, styl a opět jen styl. Není divu, že tyto hodinky neobsahují běžné funkce chytrých hodinek. Na druhou stranu mají velice rychlé rozhraní a rotační fasetu pro výběr mezi funkcemi.