Čtyři tipy na krásné a praktické dárky k vánocům pro muže

Tipy na dárky pod stromeček se vždycky hodí. Pro muže obzvlášť, protože co by jim měl člověk kupovat, když všechno mají? Jestli máte problém s výběrem vhodného dárku, podívejte se na čtyři perfektní praktické dárečky pod stromeček.

Tip č. 1: Oblek

Vybíráte praktické dárky pod stromeček? Mezi neobvyklý vánoční dárek patří krásný oblek. Jestli jste už po pánském obleku někdy koukali, tak jistě víte, že se pohybujeme v cenové relaci okolo osmi až dvanácti tisíc korun. A to je opravdu hodně. Ne každý si může dovolit nakoupit takto drahé oblečení. Jenže i zde platí, že kdo hledá, najde. Na internetu seženete hezké a levné obleky. Ty nejlevnější stojí okolo dvou tisíc korun, dražší nakoupíte za tři, maximálně tři a půl tisíce korun. I levné obleky vypadají moderně, pěkně a hezky sedí. Podle tabulky velikostí zvolíte tu, která obdarovanému nejvíce padne a je to. Obleky seženete v nadměrné velikosti (62, 64, 66), nebo v klasických velikostech 48, 52, 54, 56, 58. Z hlediska materiálu se nejčastěji jedná o směs viskózy, vlny a polyesteru. Dalším dělením, jak vybrat oblek, je podle výšky. Obleky koupíte na výšku od 176 centimetrů (dále pak 182 cm, 188 cm) až do 192 centimetrů. Jsou kvalitní, mají dobrý střih a velmi hezky sedí. Co když přeci jen nebude oblek tím pravým, co bude váš protějšek hledat? Jednoduše ho po domluvě vrátíte do e-shopu.

Tip č. 2: Sako a kalhoty

Stylovým dárkem mohou být pánské sako nebo kalhotky, které doplní šatník. Muži se dělí na dvě skupiny. Ta první si oblečení kupuje zásadně sama. Pro ni se raději mrkněte na odlišný druh dárku, který na vás čeká kousek níž v článku. Ta druhá si neumí, a ani nechce, vybírat oblečení sama. Vězte, že měkké dárky jsou u téhle skupiny mužů oblíbené, protože jim ušetří čas a hlavně starosti s nákupem módy, které oni sami nerozumí. I před Vánoci najdete obchod, kde mají velký výběr s rozumnými cenami, co se pánských kalhot a sak týče.

Tip č. 3: Vybavení na hory

Jestli váš muž miluje přírodu a hory, můžete mu pořídit krásné snowboardové kompletní vybavení, které zahřeje u srdce horolezce i běžného turistu. Perfektní batohy, boty, buzoly, to je ten pravý dárek od Ježíška. Kdybyste se s výběrem přeci jenom netrefili, v obchodě se na vrácení zboží jistě domluvíte.

Tip č. 4: Tiché víno

Konečně do čtveřice všeho dobrého. Kvalitní tichá vína v dárkové kazetě vykouzlí úsměv na tváři každému obdarovanému muži (i ženě). K vánocům můžete vybírat luxusní vánoční sady, nebo kvalitní vína či alkohol, který by si váš partner za normálních okolností nekoupil. Kdybyste si nevěděli rady, v e-shopu vám rádi pomohou vybrat vhodnou dárkovou kazetu či láhev.

Výběr vánočních dárků je důležitý, stejně jako teplo rodinného krbu, koledy, cukroví a celková vánoční pohoda strávená s rodinnou. Užijte si svátky se svými nejbližšími tak, abyste na ně vzpomínali s láskou a radostí.