Vykročte do světa jistě, módně a pohodlně v espadrilkách!

Co si budeme povídat, botník je pro ženu téměř svatyní a zatímco některé ženy více ujíždějí na podpatcích a jiné tíhnou spíše ke sportovní obuvi, všechny ženy bez rozdílu mají ve svém botníku espadrilky, stylovou, módní a pohodlnou obuv, ve které si nejen užijí léto bez puchýřů, ale kterou budou moci vždy perfektně zkombinovat s jejich outfitem.

Módní ikona ala domácí papuče?

Znáte příběh Popelky? Z od popela začmouzené holky se stala hvězda již po prvním tanci s princem. Stejný příběh mohou mít i espadrilky. Pokud jste do dnešní doby o espadrilkách neměli ani ponětí, může vám pohled na ně vyvolat myšlenku pohodlné domácí papuče, kterou lze opravdu použít jen jako domácí obuv. Ale jakmile si je poprvé nazujete, uděláte z nich botky světové a vezmete si je všude možně. A pak, když budete všem vašim kamarádům a známým o pohodlných botkách nadšeně referovat zjistíte, že bohužel nejste první, kdo espadrilky objevil, na špičce žebříčku módních botek se totiž drží už nějakou tu dobu.  No ještě, že dnešní módní kapacity milují pohodlí. Jinak by nejspíš dnes slavná espadrilka nevytáhla paty z domu.

Naštěstí dnes je pohodlí moderní

Po dobách, kdy ženy pro krásu stlačovaly své vnady, pasy a útroby do korzetů je dnes naštěstí moderní pohodlí, a proto mohou být espadrilky nejen volnočasovou obuví, ale vzít si je můžete i k více formálnějšímu oblečení. Espadrilku lze snadnou nazout a typická je pro ni podrážka z juty. Boty stylem připomínající mokasíny si můžete vybrat v nejrůznějším barevném provedení. Je libo jednobarevné espadrilky růžové barvy nebo raději vsadíte na proužky? Koneckonců téma espadrilek se netýká pouze žen, jejich pohodlí si dnes užívají i muži.

Kolik párů espadrilek přes léto prošoupete?

Tak dámy, přiznejte se. Kolik párů espadrilek letos prošoupete? Vzhledem k tomu, že jsou vynikající obuví na letní procházky, pohodlnou variantou na koncerty i velice vhodnými botami na dovolenou, které si můžete vzít ke kalhotám i k sukni, bude jich nejspíš hodně. Mimochodem ani zimu nemusí espadrilky přečkat v sezónní části botníku, skvěle poslouží jak vysoce módní domácí papuče.

Tak vykročte do světa jistě, módně a pohodlně v espadrilkách!