Vydělávej z domu psaním a prodejem článků

Profesionální psaní různých tematických článků je nazýváno copywriting. Lidé, kteří se chtějí živit tímto povoláním, musí dobře zvládat sloh, psát bez chyb a psát tak, aby článek splňoval konkrétní požadavky klienta. Ze začátku je tedy nutné podrobněji si nastudovat informace a postupy, které vám pomohou v kvalitním psaní. Doporučuji je podívat po odborných knihách o tomto tématu. Najdete v nich rady, které vám usnadní začátky a pomohou vám prodat vaše první články.

Jak propagovat své služby?

Pro začátek byste si měli připravit jednoduchou webovou prezentaci, na které budete nabízet své služby, napíšete kontaktní informace a časem si budete přidávat reference.
Dalším krokem je přihlášení se do internetových portálů, které se zabývají podnikáním na internetu, psaním článků na zakázku atd. Případně se propagovat pomocí reklamních systémů, ale to doporučuji až budete mít více zkušeností.

Prodávej své články na oblíbeném portálu Copywriting.cz

Portál Copywriting.cz je místem, kde se setkávají majitelé webových portálů a lidé, kteří rádi píší zajímavé články na oblíbená témata. V jednoduchém a přehledném systému si můžete vybírat a odpovídat na poptávky inzerentů hledajících vhodné texty na své weby a nebo můžete přímo vkládat své, již napsané články a nabízet je tak rovnou k odkoupení. Pravidla a zabezpečení systému zaručují, že se vyhnete podvodníkům a vždy dostanete za svou práci zaplaceno.

Sám využívám služeb tohoto portálu a jsem velice spokojen, a mohu jen doporučit. Vyzkoušejte do systému vložit své první články a hned zjistíte, zda se vám bude tato práce přes internet zamlouvat.

Chci se registrovat do služby Copywriting.cz