Srdce vaší domácnosti, to je obývací pokoj

Mnoho let jste přehlíželi nemoderní zařízení vašeho obývacího pokoje. Už dost! Místo, kde se schází celá rodina, si zaslouží elegantní a vkusné zařízení!

Už bylo na čase, abyste se i vy pustili do menší rekonstrukce a úpravy vašeho obývacího pokoje. Je třeba do něj vnést moderní trendy a eleganci. To však neznamená, že byste měli zapomínat na útulnou a přívětivou atmosféru.

Moderně a přesto útulně

Určitě i vás oslnily designové nábytkové stěny, vhodně vybrané doplňky a jednoduché linie. To vše je v souladu s dnešním trendem, jak zařídit moderní interiér. Minimalismus je skloňován ve všech pádech a podle něj vybíráme zařízení našeho obývacího pokoje. Trend minimalismu může na první pohled působit poněkud stroze. Převládají tlumené barvy, kde hlavní slovo má šedá, bílá a krémová. U nábytku vybíráme spíše menší kusy a snažíme se, aby interiér působil co nejvzdušněji. Jaké jsou výhody takto zařízeného pokoje? Je nadčasový! Základní sestava nábytku vám bude sloužit dlouhá léta a doplněná o pohodlnou sedací soupravu už čeká jen na to, abychom vyzdvihli její krásu vhodnými doplňky. A tady mají slovo výraznější barvy. Doplňky jsou drobnou investicí a velmi jednoduše je vyměníte v případě, že zatoužíte po jiném barevném ladění, nebo dáte přednost novému módnímu trendu. Doplňky jsou právě tím kouzlem, které dělá z vašeho obývacího pokoje příjemné místo, které působí útulně a harmonicky.

Vhodně zvolený nábytek

Nejlepší službu vám odvede nábytek, který si necháte vyrobit přímo podle vašeho přání a na zakázku. Nebude jen lahodit vašemu oku, ale oceníte i jeho další přednost. Nábytek zhotovený na míru umožní perfektní využití prostoru a to každého volného centimetru. U modulových sestav z nákupních center nikdy nedocílíte toho, že vyplní efektivně vámi určené místo. Vhodným tipem je i výběr nábytku v provedení vysokého lesku. Budete překvapeni, jak jednoduchá je údržba takto upraveného kusu nábytku.

Získání dalšího úložného místa

Dnešní trend velí umístit do obývacího pokoje jen televizní stolek a stolek konferenční, tedy naprosté minimum nábytku. Vy však toužíte po tom, abyste získali úložný prostor i v obývacím pokoji. Proč? Protože úložného prostoru není nikdy dost, zejména v malých bytech v sídlištní zástavbě. Použijte snadný trik. Skříňky umístěné těsně u stropu! V situaci, kdy skutečně bojujete o každý kousek úložného místa, můžete umístit horní skříňky po celém obvodu místnosti. Nenaruší moderní vzhled pokoje a jsou výborné třeba pro odkládání sezónních věcí.

Zbývá poslední drobný úkol. Vybrat spolehlivého výrobce pro nové zařízení vašeho obývacího pokoje! V tom vám může velmi pomoci prostudování recenzí od bývalých zákazníků a také fotogalerie již realizovaných zakázek. Prohlédněte si je co nejdříve.

Inspirujte se