Nové byty na Praze 4 skutečně lákají

Praha představuje pro mnoho z nás vytoužené místo, se kterým si přejeme spojit naše životní cesty. Pokud se rozhodnete svůj sen realizovat a zároveň si v našem hlavním městě přejete prožít zbytek svých dnů, určitě pro vás není podnájem tou nejlepší variantou. Přece jen se pořád vyplatí investovat spíše do vlastního bydlení, než někomu měsíčně posílat opravdu vysoké částky za něco, co vaše nikdy nebude.

Právě proto je skvělé, že Praha v posledních letech disponuje dostatkem projektů, které vytvářejí pro širokou veřejnost mnoho nových obytných objektů určených k prodeji. Rezidence vznikající na Praze 4 je toho jasným důkazem a není divu, že se těší tak obrovskému zájmu.

Co rezidence v Michlích nabízí?

Pokud bydlíte v hlavním městě, určitě se rádi pohybujete na místech, které vynikají množstvím kulturních a společenských akcí. Byt někde poblíž rušných částí města skutečně přináší řadu výhod. Nikdy vám nic neunikne a do centra zábavy se dostanete takřka okamžitě. Většině z nás se ovšem život v neustálém kolotoči večírků a hluku přicházejícím z ulic po určitě době začne zajídat. Nejintenzivněji pak ve chvílích, kdy dojde na plánování rodiny.

Určitě si nepřejete vychovávat své děti ve víru velkoměsta, ale rádi byste jim i sobě dopřáli pokud možno klidné prostředí. Toho se vám v případě bydlení na Michelské stráni skutečně dostane. Rezidence Hadovitá přináší soulad města a přírody. Stále budete dostatečně blízko kultuře a společenským akcím, ale zároveň si budete moci dopřávat relaxaci v naprosto klidné části jinak hlučného města.

Veškerá občanská vybavenost v blízkosti bydliště

Nemusíte se obávat nedostatku služeb, které každý z nás kolem sebe jednoznačně potřebuje. Školy, školy, gymnázia, sportovní areály, obchody, supermarkety, zastávky MHD a mnoho dalších benefitů bydlení v Praze Michli opravdu ve velké míře poskytuje. Snad i proto se přímo roztrhl pytel se zájemci, kteří dokázali 76 bytů a ateliéru umístěných ve třech nových budovách z 98 % vykoupit ještě před kolaudací.

Pokud se tedy rozhodnete pro situování svého života do české metropole, měli byste od začátku přemýšlet nad bydlením, které bude dostatečně kvalitní a zajímavé, aby vás dokázalo po celé roky uspokojit. Byty na prodej v Praze 4 splňují všechna kritéria, které by splňovat měly. Dokonce nabízejí mnohem více, než je běžným standardem, na který jste byli do té doby zvyklí. Moderní, krásné a spjaté s přírodou – to je rezidentní bydlení Hadovitá.