Chcete levně bydlet v Praze? Jde to a to i na lukrativní adrese!

Jen jedno místo v Praze nabízí hned několik možností levného bydlení i ubytování. Pokud vás to táhne do hlavního města a nechcete za bydlení utrácet nesmyslně peněz, právě jste s největší pravděpodobností narazili na řešení. Líbit se bude i těm, kdo chtějí do Prahy vyrazit třeba jen na pár dní.

Atraktivní adresa a výhodný pronájem i koupě

Pokud se chcete v naší metropoli usadit na delší dobu, vyplatí se vám pronájem. Dává vám totiž ještě možnost volby – tj. když se vám Praha omrzí a potáhne vás to jinam, nebudete mít závazek v podobě hypotéky. Prostě se jen domluvíte na ukončení smlouvy a přestěhujete se jinam. Aby vás hned na začátku pronájem nezruinoval, podívejte se na nabídku Rezidence Topolová. Nabízí levný pronájem bez realitky Praha.

Vybrat si můžete mezi garsoniérou nebo bytem 1+1. Výhodou je, že se platí jen jedna vratná kauce ve výši 10 000 Kč a měsíční suma se drží pod pražským průměrem. Navíc si budete užívat výhody klidné městské části. Bydlet budete na Praze 10 (více o lokalitě zde), a to v blízkosti rozlehlého parku. Velkou výhodou je určitě i blízkost stanice metra Skalka (v centru jste cca za 15 minut) i autobusové zastávky (ta se nachází jen 50 m od objektu). Kromě pronájmu je možné byt v Rezidenci koupit. I zde se ceny drží nízko. K mání jsou také atypické byty 2+kk s vybavením.

Levné ubytování na pár dní

Rezidence Topolová je multifunkční ubytovací zařízení. Kromě pronájmu na 12 měsíců i delší dobu a prodeje, nabízí ještě levné ubytování Praha, a to v pokojích různých typů. Baťůžkáři, kteří preferují nízkou cenu a stačí jim běžný komfort, určitě budou volit hostelové pokoje se základním vybavením.

Dále nabízí pokoje typu penzion a pro nejnáročnější jsou tu prostorné apartmány. Ty mají dokonce vlastní malou kuchyňku. Pokud se tedy chystáte do našeho hlavního města, a je jedno, jestli na delší dobu nebo jen na výlet, zapamatujte si jméno Rezidence Topolová. A ještě jednu velkou výhodu má – ubytování je možné rezervovat jednoduše online.