Byty Na Vackově v Praze: v rámci nynější etapy si vybere úplně každý

Domov. Místo, kam se rodina vrací po škole a po práci. V posledních letech se nových bytů v zajímavých lokalitách nedostávalo, naštěstí se tento trend mění. Příkladem je developerský projekt Byty Na Vackově, za kterým stojí stavební společnost Metrostav Development. V rámci této etapy výstavby se staví celkem čtyři bytové jednotky s více než dvěma stovkami jednotek o různých dispozicích. Proč koupit byt právě v tomto projektu na Žižkově?

Centrum příležitostí

Žít v Praze? Metropole láká na pracovní a obchodní příležitosti, k tomu je magnetem pro studenty i vědce. Není divu, že úspěšní lidé touží po bydlení v Praze, ale v posledních letech byl problém najít zajímavý byt za rozumnou cenu. Naštěstí se tento trend obrací a v této chvíli se otevírají možnosti, jak získat rovněž výhodnější hypotéku. Pořízení nového bytu na Praze 3 je tak snadné, stačí si vybrat svou vysněnou jednotku z katalogu. Zahrnuje garsonky, dvoupokojové i vícepokojové byty, všechny s balkonem, terasou nebo předzahrádkou.

Dostupnost i služby

Proč bydlet na Žižkově? Třetí pražská část byla před pár desítkami let nechvalně proslulá. V místních knajpách se scházela pražská galérka, policejní razie byly na denním pořádku. A dnes? Z omšelého Žižkova je pulzující čtvrť s moderní infrastrukturou, kde nechybí žádná občanská a sociální vybavenost. Veškeré služby, obchody, pošta a banka jsou na dosah, k tomu je celá lokalita perfektně dostupná městskou veřejnou dopravou. Spojení do centra je jedinečné a od dveří bytu to netrvá na Václavák více než několik minut.

Široký výběr bytů

Garsonku? Nebo raději byt s terasou? A co takhle pěstovat zeleninu na předzahrádce? Společnost Metrostav Development zařadila do katalogu jednotky, které potěší jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Nezklamou anikvalitní standardy v ceně, tím ale benefity Bytů Na Vackově stále nekončí. V okolí rezidenčních bytových domů se totiž nachází park Židovské pece, který umožňuje sportovní vyžití. Zklamaní nebudou ani milovníci kultury, na které čekají místní divadla nebo hudební kluby.