Betonové ploty pro každý objekt

Betonové ploty jsou velmi využívané domácnostmi, ale i firmami a objekty, které chtějí mít moderní a vkusné a přesto bezpečné oplocení. Bezpečné oplocení je zajištěno volitelnou výškou plotu, která může dosahovat až dva a půl metru, dále je plot velmi pevný a stabilní. Je vyroben z kvalitního pevného českého betonu, který zajišťuje velmi dlouhou životnost. Oproti dřevěnému plotu, který se musí pravidelně lakovat, případně brousit nebo natírat, betonový plot nevyžaduje žádnou údržbu.

Beton jako pomocník i designový doplněk

Betonový plot není jen zeď oddělující váš pozemek od jiného. Je to mnohem víc. Betonový plot je skvělým designovým prvkem, který dokonale doladí vaše bydlení a zahradu. Můžete vybírat z nejrůznějších odstínů i dekorativních motivů. Doplňkem mohou být dřevěné příčky, které udělají váš plot vzdušnější a bude díky přírodnímu materiálu ladit s vaší zahradou. Betonový plot je velmi variabilní a při jeho výběru máte široké možnosti, co se týká prvků a detailů. Pozornost věnujte i zakončení plotu, pro které můžete zvolit například zaoblený panel s dekorem či ozdobnou mřížkou.

Montáž betonového plotu není příliš náročná. Zpočátku je potřeba provést dostatečně hluboké výkopy, do kterých se zasadí betonové sloupy. Ty je potřeba řádně upevnit, jakmile jsou sloupky na místě, instalují se jednotlivé betonové panely. Nerovný terén není pro betonový plot překážkou. S odbornou montáží vám pomohou profesionálové z Betonoveploty.net, kteří se postarají o kompletní montáž včetně dopravy a následného úklidu. Získáte tak betonový plot na klíč přesně podle vašich specifikací.