Byty Na Vackově: Unikátní projekt změní charakter Žižkova

Lokalita Horního Žižkova projde v následujících letech zásadní proměnou. Zatímco v blízkosti Nákladového nádraží vyroste nová obchodní a rezidenční čtvrť, z části Na Vackově u parku Židovské pece se stane jasnou volbou pro milovníky klidu.

Bydlení na Vackovějedinečnou atmosféru již dnes. Málokterá lokalita nabízí tak atraktivní kombinaci klidného a přitom živoucího prostředí, přítomnost mnoha známých pamětihodností a blízkost míst příznačným geniem loci. V oblasti horního Žižkova se nachází nespočet příležitostí, jak si vychutnat společenský život, východní část Vinohrad je jako stvořená pro celodenní nakupování a sousední park Židovské pece, jakožto i sady Na Krejcárku a Parukářka, zase pro aktivní odpočinek a relaxaci.

Jak se bude Na Vackově bydlet?

Jakmile se s prostředím Vackova důvěrněji seznámíte, okamžitě se do něj zamilujete. A stejně tak vás mile překvapí i moderní byty Praha 3, které vyrostou v rámci pěti objektů podél ulice Malešická. Půjde o 342 bytových jednotek s dispozicemi 1+k až 5+kk. Nová etapa plynule navazuje na několik realizovaných bytových domů podél ulic Olgy Havlové, Rixfordské a Na Vackově.

Za architektonicky čistým řešením stojí zkušení odborníci ze studia MS Architekti. Budovy nemají více než dvanáct podlaží a vybočují z tradiční uliční linie. Navzdory asymetrii a členitosti však do stávajícího prostředí perfektně zapadají a již na první pohled budí dojem výjimečnosti. A právě takové nové byty v Praze na Žižkově budou – výjimečné.

První tři objekty (160 bytů) budou dokončeny v druhé polovině roku 2020 a předání bytů proběhne na začátku roku 2021. Současně začne výstavba zbývajících budov a byty budou předány ještě téhož roku. Další informace a fotogalerii najdete na byty.navackove.cz.