Nový luxus v Praze: volné jsou parádní vily i lukrativní pozemky

Toužíte po luxusu a chcete bydlet v hlavním městě, abyste si mohli užívat všechny výhody velkoměstského života? Že jste ale ještě nenarazili na místo, které by vám ve všech směrech vyhovovalo? Ano? Potom jste určitě ještě neslyšeli o projektu, v rámci kterého roste úžasných 30 luxusních vil na velmi atraktivním místě v jedné z nejžádanějších pražských lokalit. Pokud projevíte zájem, je nutné jednat opravdu rychle!

Parádní místo s Prahou jako na dlani

Nové luxusní vily, které jsou určeny pro jedno i vícegenerační bydlení, rostou v prestižní části Prahy 5. Staví se podél ulic Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. Pozemky se nachází na nádherném a klidném místě nad Velkou Chuchlí, přímo nad chuchelským závodištěm. Budoucí rezidenti se každý den budou kochat výhledem na město. Velkou výhodou je perfektní spojení autem i MHD do centra. V místě je také plná občanská vybavenost, kousek je to do přírody i na sportoviště.

30 příležitostí nebo vlastní pozemek

Z architektonického hlediska má projekt na starost renomovaný ateliér A69 – architekti pod vedením zkušených architektů Ing. arch. Borise Redčenkova, Ing. arch. Prokopa Tomáška a Ing. arch. Jaroslava Wertiga. V plánu je postavit na 30 vil, všechny budou patrové. K mání budou dispozice 4+kk, 5+kk, 6+kk, 7+kk a 1+kk. Celková užitná plocha bude 184 až 346 m2. Každá vila bude mít vlastní terasu a jedno nebo dvě garážové stání. Kdyby náhodou vám žádná z nich nepadla do oka, a přesto byste chtěli v lokalitě bydlet, není to problém. Realizátoři projektu i s tímto počítali, a proto jsou v místě k mání i volné pozemky, které jsou plně zasíťované (voda, kanalizace, plyn, elektro a optický datový kabel) a vede k nim dokončená příjezdová cesta vybavená veřejným osvětlením.

Luxusní vily na prodej v Praze si můžete prohlédnout na oficiálním webu projektu vilychuchle.cz v galerii a případně si domluvit prohlídku vzorového domu. Pokud se rozhodnete právě zde najít svůj vytoužený dokonalý domov a budete chtít vilu financovat z hypotéky, přečtěte si ještě tento článek.