7 kreativních tipů, jak si zařídit váš domov

Chcete si vybavit váš byt, ale nemáte dostatečné prostředky? Pokud máte kreativní duši, holdujete DIY a máte trošku volného času, ukážeme vám, že to jde i levně.

Čelní deska postele z tapety

Za pár korun si můžete pořídit tapetu, která je chromaticky laděná s vaší ložnicí. Nalepte si ji nad postel, čímž vytvoříte dvourozměrné čelo. Jedná se o řešení, které vám šetří místo a zároveň je esteticky vyvážené.

Akrobatické kruhy jako věšák na ručníky

Nechcete mít obyčejné věšáky na ručníky, ale být originální? Najděte gymnastické kruhy na laně, kam je zavěsíte. Jako skřínku pro umyvadlo použijte starou truhlářskou lavici a k ukládání kosmetiky kovové dílenské skříňky.

Polička na televizi nebo snídani

Pokud chcete mít osobitou ložnici, proč si před postel nepostavit konstrukci s deskou se světýlky? Milujete-li sledování filmů nebo seriálů, nebo snídani do postele, je to pro vás ideální řešení.

Kredenc ze starého žebříku

Nevíte, kam dát talíře a sklenice? Klasický nábytek není pro vás? Použijte žebřík! Pokud se obáváte, že vám nebude stačit místo, dejte místo schodků větší police. Vytvoříte tak rovnoměrný prostor ve vaší kuchyni, který můžete doplnit vintage stoličkami.

Houpačka v koupelně

Vana v koupelně je snem mnoha lidí. Vana, která je namalovaná namodro, odpovídá šestihranným dlaždicím s retro vzhledem. Houpačku použijte jako stojan na ručníky, čímž ozvláštníte celý prostor.

Namalovaná půlka stěny

Jak co nejlevněji zkrášlit starou kuchyň? Jednoduše. Kupte si dvě plechovky s barvou různých odstínů (jedna bílá, druhá, aby ladila s nábytkem), a načrtněte si v polovině vodorovnou čáru. Výsledek bude jedinečný a rozjasní váš domov.

Toaletní stolek na zdi

Pokud chcete mít kosmetický koutek, ale nemáte na něj místo, přicházíme se skvělým řešením. Zavěste si ho na volnou zeď. Pod zrcadlo připevněte poličku na makeup, nainstalujte háčky na šperky a vše doplňte starou stoličkou v industriálním stylu.