Vyrobte vaší přítelkyni dárek, který ji zaručeně potěší

Také řešíte každý rok, co koupit své drahé polovičce k výročí nebo narozeninám? Ne nadarmo se říká, že nejlepší dárek je ten, který je vyroben z lásky. Vyrobeným dárkem nejspíš neuspokojíte přítelkyni, která čeká, že dostane nové hodinky nebo šperky. Pokud vaše přítelkyně nespadá do této kategorie a dokáže ocenit vaši snahu, zkuste vytvořit něco, čím jí řeknete, jak skutečně ji milujete.

Váš společný deník

Máte spolu plno společných fotek? Dobrá, kupte si nějaký zdobený deník, který má čisté stránky (nejlépe barevné). Do deníku pak budete vlepovat vaše  fotky, ke kterým můžete připsat i vtipný komentář. Nemusíte se omezovat jen na fotky. Na některé straně můžete složit krátkou báseň, či napsat smysluplný romantický text. Zkrátka je na vás, co tam napíšete. Deník pak ozdobte různými obrázky srdíček, kytiček a podobně.

Pro lepší orientaci v deníku jej můžete rozdělit na roční období, pokud se jedná o dárek k výročí. A do každé čtvrtiny pak zaznamenat vše, co jste v daném čtvrtletí spolu dělali.

Napište knížku

Nemusíte se hned lekat. Nikdo po vás nechce, abyste psali stovky stránek. Stačí pár desítek a k tomu ještě hodně malý formát. Obsahem může být váš příběh, který jste spolu zažily. A nebo se může jednat o vyprávění, jak jste se poznali, jelikož takové příběhy jsou často velice zajímavé a vaší polovičku vždy potěší. Ženy rády čtou o tom, jak moc jste do ní byli tenkrát zamilovaní a nevěděli, jak vaše city vyjádřit. Nebo můžete zapojit fantazii a napsat krátkou povídku o vašem vztahu, kterou přenesete do pohádkového prostředí.

Love box 

Na Love box budete potřebovat dekorativní nádobu ze skla (sklenicí od okurek ji neohromíte), několik barevných papírů (3 a více barev) a hodně, opravdu hodně sladkých slov. Papíry podle barvy rozdělíte do několika skupin např. červená – důvody proč tě miluji, zelená – naše společné zážitky, modrá – co se mi na tobě líbí a podobně. Poté papíry nastříháte na malé lístečky, kam napíšete krátké věty, které odpovídají dané barvě. Na povrch sklenice pak nalepíte návod, aby váš dárek přítelkyně pochopila. Takovýchto lístečků napíšete 365, na každý den v roce jeden.

Ze začátku to půjde rychle, ale ke konci už nebudete vědět, co napsat. Výroba zabere okolo 8 hodin.

Namalujte portrét

Pokud máte nadání na malování či kreslení, bude to pro vás hračka. Pokud však malování není vaším hobby, nezoufejte. Vyberte si nějakou její fotku, tu černobíle vytiskněte a zkrátka ji obkreslete na jiný papír. Budete ohromeni, jaké nadání se ve vás skrývá.

Lapač snů

Lapače snů jsou dnes velmi moderní dekorací, zejména pak u žen. Jejich výroba je poměrně náročná, vyžaduje značnou trpělivost a čas okolo pár hodin. Podrobný návod na jeho výrobu najdete například na Youtube.