Co dělat s přítelem / přítelkyní, když se nudíte

My všichni, kteří jsme měli nějaký vztah to známe. Jednou to dojde do bodu, kdy už zkrátka není do čeho píchnout. Když jste spolu, tak se jen válíte a nevíte co dělat. Jeden něco navrhne a tomu druhému se to nelíbí a naopak. Takový vztah rozhodně není dobrý a nespěje ke šťastnému konci. Proto ukažte nudě a lenosti záda a pojďte něco dělat. Třeba vám v tom pomůže tento krátký seznam tipů.

Projížďka na kolech

Ať už na kole či pěšky, jděte zkrátka ven. Jděte do přírody nebo si udělejte výlet na kole k nějaké památce ve vašem okolí. Pokud vaší drahou polovičku takovýto nápad neosloví, připomeňte ji, že není důležitý cíl, ale cesta, při které si spolu popovídáte a nadýcháte čerstvého vzduchu.

Jděte za kulturou

A tím není myšleno jen kino, jak někteří mladí dnes chápou. Kultura je všude kolem nás. Možná vás to překvapí, ale co pro jednou místo kina zkusit divadlo. Divadlo je mezi mladými v dnešní době bráno, jako symbol stáří. Vždyť do divadla chodí staří lidé, tam přeci nepůjdeme. Opak je pravdou. Stačí vybrat nějakou komedii a o zábavu je postaráno. Dokonce i výlet do nějakého muzea může váš den nečekaně zpříjemnit.

Najděte si společnou aktivitu

Dnes je velice populární, když mladý pár spolu jezdí po cyklostezkách na inline bruslích. Pořiďte si také jedny pro vás a vaši polovičku a můžete si dát předsevzetí, že alespoň jednou týdně se půjdete projet, pokud to počasí umožní.

Společná aktivita však nemusí být fyzicky náročná. Zkuste si třeba najít i seriál, který vás oba bude bavit. Sice se budete pořád válet doma, ale alespoň budete mít o čem diskutovat.

Zkuste challenge

Pokud je vám toto slovo cizí, tak neváhejte a podívejte se na některé videa na youtube. Zadejte například „couple challenge“ a určitě vám vyjede spousta tipů. Mezi oblíbené patří například jelly bean challenge nebo try not to laugh.

Společenské hry

Deskové hry bavili, baví a bavit budou ještě hodně dlouho, i když žijeme v době počítačů a moderních technologií. Pokud žádnou společenskou hru či deskovku neznáte pak zkuste například monopoly, osadníci z katanu či aktivity. Ve více hráčích je větší zábava tak neváhejte zapojit i vaše kamarády či rodinu. Výborně tak svého partnera s nimi stmelíte. Pokud jste nenároční postačí i obyčejné karty na žolíky a na pár hodin se zabavíte.

Pořiďte si domácího mazlíčka

Je jedno jestli už bydlíte spolu nebo ne. Pokud má váš partner alespoň trochu cit ke zvířatům, darujte mu nějaké. Nemusí to nutně být pes nebo kočka. I malý křeček dokáže velké divadlo. Budete se tak spolu s partnerem o něj starat a opět vás to přiblíží blíže k sobě.

Najděte si společnou brigádu

Pokud jste oba pracovití, není zas tak velký problém nalézt brigádu, která bude vyhovovat vám oběma. Práce a rodina by se sice neměli míchat do kupy, ale pokud se jedná o kratší brigádu, nevidím v tom žádný problém. Budete spolu, nudit se nebudete a ještě k tomu si vyděláte nějaké peníze. Například sázení stromků by pro vás mohla být ta správná brigáda, kdy kluk kope díry a holka sází stromky.