RichMeetBeautiful

Kdo alespoň lehce ovládá anglický jazyk, může si podle názvu seznamky RichMeetBeautiful poměrně dobře odvodit to, komu je určena. Těm neznalým můžeme tento název přeložit, a to tak, že je založený na tom, že bohatí potkávají krásné. Princip seznámení je celkem jednoduchý a je založený na tom, že RichMeetBeautiful je místem, kde se seznamují úspěšní a logicky i bohatí muži s dívkami, které jsou velmi krásné. Ať si o tomto druhu seznamování myslí kdokoliv cokoliv, je o něho zájem.

Vzájemný prospěch

Seznamka RichMeetBeautiful je určená výhradně jenom pro osoby starší 18 let. Tedy pouze pro dospělé. Cílem je vytvořit pár, v rámci kterého vznikne vzájemný prospěch. Ženy mohou využívat peněz muže k tomu, aby žili bezstarostný život. Muži zase získají krásnou a reprezentativní partnerku, díky které se zvedne jejich celkový kredit.

Otevřenost a jasné definice

Jelikož obě skupiny zájemců o seznamování vědí, co RichMeetBeautiful přináší, je zde nezbytností i určitá otevřenost. A ta se týká jak vyplňování profilu, tak samozřejmě také následného vyhledávání. Otevřenost a jasné definice jsou základem úspěchu při hledání. Je tedy možné zadat konkrétní požadavky, jako je vzhled, výška, postava, ale i emocionální potřeby, a v případě mužů zase typ zaměstnání, nebo i tolik očekávanou výši příjmu. I když na klasických seznamkách tyto věci obvykle roli nehrají, u RichMeetBeautiful patří mezi stěžejní část úspěchu.

SugarDaddy a SugarBaby

Takto jsou uživatelé na RichMeetBeautiful označováni a cílem je vytvořit vztah, který bude fungovat oběma směry. Seznámení není založeno na vyhledávání v inzerátech, ale jak je o velkých a moderních seznamek zvykem, je založeno na vyhledávání jednotlivých profilů. Zde je možné používat různé metody filtrování, a to třeba podle postavení muže, krásy ženy, ale i podle lokality, kde konkrétní osoba žije, nebo kde se aktuálně nachází.