10 kroků bezchybné erotické masáže

Erotickou masáž si lze užít v létě i zimě, venku i doma a ani k tomu není potřeba profesionála. Skvělou masáž si můžete užít v pohodlí domova se svým partnerem. Máte rádi svůdné dotyky svého partnera, kdy se necháte unášet na vlnách rozkoše? S tímhle návodem partnera předěláte na mistra erotické masáže.

Masáž vám může pomoci s uvolněním se. Zvláště je skvělá pro ženy, kterým dělá problém dostatečně se vzrušit. Kombinace příjemné vůně, masážních olejů a doteků spojená s jemnou intimitou může udržet vzrušení v líbivých výších. Ráda byste to také zažila? Stačí dát přečíst tento návod partnerovi.

1. Místo a nálada

Nejprve uvelebte masírovaného do pohodlné pozice. Ideální místo je měkké a někde v teple. Atmosféru lze dokreslit tlumenými světly, masážními svíčkami a tichou, klidnou hudbou. Vypněte vše, co by vás mohlo rušit, jako je televize, mobil aj.

2. Dostatek mazání

Nejdůležitější věc, kterou potřebujete mít po ruce je masážní olej. Bez něj to nebude ono. Díky oleje budou vaše ruce hladce klouzat po kůži. Nebojte se ho použít hodně. Pokud je to pro masírovaného příjemné, lze použit hřejivý olej. Pozor! Některé jsou pálivé až nepříjemně, záleží na konkrétní osobě.

Jelikož se jedná o erotickou masáž, budete potřebovat i lubrikant. Proč nelze použít pouze masážní olej? Mohlo by dojít k podráždění zvláště citlivých partií.

Nezapomeňte, že masážní olej je chladný. Nejprve si jej naneste na ruce a teprve až jej prohřejete v rukou, pokračujte na tělo. Byla by škoda zkazit masírovanému uvolněnou náladu šokem z ledového doteku.

3. Komunikace

Slovní komunikaci se zpravidla snažte omezit. Nejde tu o slova ale o pocity a doteky. Přesto je komunikace důležitá.

Pokud jste v pozici přijímajícího, nebojte se projevit, dát najevo své pocity. Pokud je vám něco příjemné, vzdechem, pohledem z očí do očí nebo jen kývnutím, dejte partnerovi najevo, že se vám to libí. Nebojte se ho povzbudit. Pokud by příliš tlačil nebo naopak málo, řekněte to. Nečekejte na konec masáže! Stačí mnohdy jen lehká korekce.

Sledujte masírovanou osobu a z jejích reakcí určitě poznáte, kdy děláte něco zvláště příjemného.

4. Poloha těla

Nejděte takové umístění, které bude pohodlné masírovanému ale i masérovi. Je to výhodné pro oba. V ideální pozici nemusí masírující využívat sílu, ale může využít váhu těla.  Masér se tolik nenadře, bude jej masáž více bavit a vy si užijete delší a lepší masáž.

5. S jakou partií začít?

Začínejte zády. Tato partie nejlépe pomáhá uvolnit stres. Masírovaná osoba se tak snadněji uvolní a masírující se pohodlně rozhýbe. Jděte po páteří až do spodní částí zad – ta uvolňuje stres nejlépe.

6. Chodidla a nohy

Plynulými a plnými pohyby přejděte přes stehna až k chodidlům. Nejprve celými dlaněmi hlaďte zadeček a zadní stehna až dolů k chodidlům. Nebojte se masírovat i chodidla. Tady trochu víc přitlačte. Můžete například palci kroužit na patě.

7. Krk

Pokud osoba přijímající masáž leží hlavou dolů, přejděte k ramenům a krku. Tyto partie si přece také zaslouží úlevu!

8. Obličej či hlava

U těchto partií šetřete olejem. Stačí jen pár kapek na konečcích prstů vetřených do spánků a ušních lalůčků a příjemné pocity na sebe nedají dlouho čekat.

9. Prsa

Konečně jste tu, začíná pořádná erotika! Nikam ale nespěchejte i tady ovládněte nadšení. U prsou buďte opatrnější, v závislosti na menstruačním cyklu mohou být citlivější na dotek. Začínejte vždy kruhovými pohyby, ze kterých pak můžete přejít v tahy.

10. Rozkrok

Nyní přichází na řadu lubrikant a cit pánové! Opět nanášet nejprve na ruce, aby se prohřál. Začněte vulvou. Na místě jsou citlivé, měkké a jemné doteky, které lze kombinovat se stimulací klitorisu.

Jste-li masírovaná osoba, nebojte se naznačit a ukázat si.

Muže vzrušují pohledy na ženské tělo. Budete-li mít chuť a masáž vás oba nebývale rozpálí, nebojte se přejít k sexu. Proč by taky ne? Něžné milování je krásným vrcholem takové masáže. Na druhou stranu je možné, že to hned na poprvé nebude úplně 100% zážitek. Nebojte se na konci sdílet své pocity a zkoušet znovu. Je prostě možné, že nebudete dokonale sladění a neuvolníte se zcela, příště to bude určitě lepší.