Be2

Seznamka Be2 není založena jenom na tom, že zde muži a ženy aktivně hledají toho pravého, a to podle filtrování na základě různých informací. Be2 je seznamkou unikátní, jelikož jejím cílem je spojit muže a ženy, a to podle různých vlastností, na základě kterých by mělo dojít k jistota shody ve vztahu.

Posouzení osobnosti

Be2 přichází s jedinečným konceptem, který na základě uvedení prvotních informací vyhodnotí všechna data a posoudí danou osobnost dané osoby, která se chce seznámit. A to jak u mužů, tak i žen. Na základě daného vyhodnocení dojde k tomu, že jsou představeni ti partneři nebo ty partnerky, které by měly zájmům, požadavkům a dalším věcem vyhovovat. Díky tomu Be2 slibuje hlavně velkou úspěšnost seznámení, a to především ve smyslu toho, že se může podařit navázat opravdu dlouhodobý vztah.

Ochrana osob

I když Be2 chce a dokáže vyhledat jednotlivé protějšky a spojovat je, dokáže zároveň dbát na to, aby bylo zajištěno soukromí jednotlivých uživatelů. A to především s ohledem na to, aby nebyly nijak dostupné a zneužitelné jejich kontaktní údaje, stejně jako s ohledem na to, aby nahrané fotografie byly zobrazeny jenom tomu, komu to bude povoleno. Tím je podtržena i celková diskrétnost seznamování.

Nejenom běžná komunikace

Už to, že se Be2 snaží využívat různé vědecké metody a podobné postupy je něčím, co je v oblasti seznamování minimálně velmi unikátní věc. Nejde ale o tu jedinou. Podobně jako u jiných seznamek, i tady je možné soukromě komunikovat, nebo si vyměňovat fotografie. Kromě toho je možné posílat jednotlivým lidem třeba i různé kvízy, které mohou nejenom pobavit, ale také je pomocí nich zjištěno, zda se daná osoba do vztahu skutečně hodí, nebo nikoliv. I to je důležité, jelikož Be2 není seznamkou určenou ke flirtování, ale jedná se o seznamku, která pomáhá hledat dlouhodobý vztah. Tedy vztah, který by měl být trvalý.