C-Date

Jednoduchý, přitom velmi známý název. To je seznamka, která je označovaná jako C-Date. Tu znají všichni, kteří hledají typ seznámení, které bude hlavně nezávazné. Toto je její primární účel, a tak je vyhledávána lidmi, kteří hledají hlavně flirt, milenecký vztah, nebo třeba jednorázové setkání za účelem sexu.

Mnoho uživatelů

Že je C-Date seznamkou, kde je velké množství uživatelů, to jasně dokládají statistiky. Během dne se na ní připojí více než 25 000 lidí, což jenom potvrzuje možnost snadného nalezení toho pravého. Poměr uživatelů a uživatelek je navíc poměrně vyvážený, jelikož ze statistik plyne, že je zde 52 procent mužů, které doplňuje 48 procent žen. I to přispívá k tomu, že úspěšnost seznámení, nebo úspěšnost takzvaného flirtu je velmi vysoká a přesahuje hodnotu sedmdesáti procent. Navíc jde o seznamku, která je celosvětová a celkově má přes 36 milionů jednotlivých členů.

Velký důraz na bezpečí a soukromí uživatelů

Jelikož mnoho lidí je na seznamce zadaných, nebo se obávají reakcí svého okolí, je C-Date založena na snaze ochránit své uživatele. Bezpečnost počítačová je zajištěna pomocí šifrování. Uživatelská bezpečnost je spojena s využíváním anonymních přezdívek, stejně jako třeba s možností nevystavovat fotografie veřejně, ale ukazovat je jenom tomu, kdo se jeví jako potenciální partner nebo partnerka k seznámení. Dále nechybí také manuální kontroly profilů, stejně jako fotografií, aby bylo eliminováno, že na seznamce bude falešný, nebo jinak závadný profil.

Registrace je zdarma

Možnost zaregistrovat se na seznamce C-Date je zdarma. Nejenom, že vytvoření vlastního profilu je jednoduchá, ale i vyplnění mnoha údajů je dobrovolné, což výrazně přispívá právě k oné diskrétnosti. Opomenout nelze ani fakt, že kromě seznamování-se na vašem počítači je možné využít i mobilní aplikaci, která je jednoduše ke stažení pro majitele s telefony s operačními systémy Android, stejně jako iOS.