Flirtkontakt

Už podle samotného názvu lze snadno usoudit, že tento typ seznamky zde není k tomu, aby si zde muži a ženy našli dlouhodobého partnera. Jak napovídá název Flirtkontakt, jedná se o možnost seznámení za účelem flirtu, sexu, nebo podobných aktivit. Tím se celkem výrazně odlišuje od těch klasických, které na internetu dominují. Její přímé zaměření je rozhodně plusem v tom, že kdo se na ní zaregistruje a začne hledat, má v podstatě jistotu, že protějšek hledá přibližně to samé – tedy že nehledá klasický vážný vztah.

Unikátní přístup

Na rozdíl od řady jiných seznamek Flirtkontakt uživatele a uživatelky nijak neomezuje. A to při vkládání fotografií. Nejenom, že je samozřejmé, že uživatelé mohou – ale také nemusí, vkládat klasické fotografie. Pro ty nejodvážnější je připravena i možnost vložení erotické fotografie, která může umocnit případný zájem se seznámením spojené.

Hlavně dobrovolnost

Nejenom v souvislosti s fotografiemi, ale také v souvislosti s jakýmikoliv informacemi je spojena dobrovolnost. Je na každým, zda fotografie nahraje nebo ne, stejně jako je na každém, zda o sobě vyplní detailní údaje, nebo s ohledem na svou bezpečnost zůstane raději ve větší anonymitě. Toto všechno Flirtkontakt umožní a do ničeho své uživatele netlačí.

Výběr z různých kategorií

Primárním účelem seznamky Flirtkontakt je spojit dvě osoby, které hledají to samé. I proto je možné vybírat podle kategorií. Tou základní je samozřejmě možnost najít reálný sex, stejně jako možnost nalezení i dlouhodobého poměru a mileneckého vztahu. Kromě toho, že se seznamka specializuje na klasické seznámení mužů a žen, nezapomíná také na lesbickou a gay komunitu.

Dále nelze opomenout dvě kategorie, které lze označit jako celkem unikátní. Ta první je spojena s tím, že je kontakt navázán výhradně pro vzájemnou výměnu fotek. Poslední kategorie je spojena s možností vyhledání herce nebo herečky, pro natáčení filmů pro dospělé.