eDarling

Jedna z nejznámějších seznamek nejenom u nás, ale také ve světě. Takto se dá označit eDarling, která je nejenom známá, ale také velmi oblíbená. To ostatně potvrzuje i počet lidí, kteří ji využívají. Když se máme podívat na celosvětová čísla, tak je třeba říci, že celkově je zde zaregistrovaných na 13 milionů lidí.

Nejenom obyčejné seznámení

eDarling rozhodně není obyčejnou seznamkou. A to hlavně z toho důvodu, že při samotné registraci je možné vyplnit test osobnosti a také osobnostní profil. Díky tomu se může každý zaregistrovaný seznámit s mnoha informacemi o sobě, ale také může zjistit, co je pro něho důležité pro ideální vztah.

Na základě daných dat vytvoří eDarling možný seznam potencionálních partnerek a partnerů, které daným požadavkům a osobnímu profilu vyhovují. Návrhy mohou přicházet každý den a na uživatelích je jenom to, že mohou vybírat protějšek, který jim bude nejvíce sympatický.

Pouze reální uživatelé

Cílem seznamky eDarling je nejenom pomáhat se seznámením. Cílem je i zajistit, aby nevznikaly falešné profily. A tak uživatele kontroluje, stejně jako vyhodnocuje jakoukoliv podezřelou aktivitu. Navíc uživatele ověřuje, stejně jako jim může udělovat VIP statusy, související s možností využívat doplňkových služeb.

Hlavně pro náročné

eDarling není seznamkou, která by byla založena na flirtu nebo na sexu. Je seznamkou pro náročné. Nejenom s ohledem na to, aby byl nalezený partner nebo partnerka pro dlouhodobý vztah. Mnoho uživatelů může ostatním vyhovovat i s ohledem na vzdělání, jelikož data z průzkumu ukazují, že více než 65 procent uživatelů má vyšší vzdělání. I to pomáhá seznamce v tom, že její statistiky spojené s úspěchem neustále rostou. To potvrzují i četné zkušenosti těch párů, které se přes eDarling seznámili a nyní mají již po svatbě. Takových příkladů uvádí tato seznamka více než dost.