Jak udělat ženu šťastnou?

Lidé jsou stvoření, stejné jako každé jiné. Ke svému přežití potřebujeme nějaký ten protějšek, se kterým strávíme zbytek našeho života. Pro muže je tímto protějškem žena. Již dávno to není tak, že si muži berou, co chtějí, včetně žen. V dnešní době mají ženy stejná práva a povinnosti, jako muži, a mají tedy i právo na to, vybrat si vhodného partnera. Situace je tak pro muže ještě horší, než se zdá. Nejen, že se musí ženě zalíbit tak, aby jej přijala za vhodného kandidáta, ale musí se o ní po zbytek života pečlivě starat a hýčkat ji, jinak by ho brzy opustila. Přitom udržet si ženu svých snů není takový problém, jak se zdá. A my vám v tom dnes pomůžeme.

Konejte maličkosti

Ženy jsou velice pozorné a všímají si na vás i těch nejmenších detailů. Obzvlášť těch, které se týkají jich samotných. Na počátku vztahu v sobě každý muž cítí tu motivaci, která ho nutí dělat první a poslední jen proto, aby byla šťastná. S postupem času se toto nadšení vytratí, vy jí začnete brát jako samozřejmost a ona to velmi rychle vycítí. Přitom stačí dělat naprosté maličkosti, jako hlazení vlasů, pevné objetí, maličký dárek (ať už se jedná o její oblíbený nanuk, který jí koupíte jen tak), otevírání dveří při nástupu do auta a podobně. Zkrátka ženy si na maličkosti potrpí.

Nechte ji dokázat, že je na vás nezávislá

Ač je velice zdvořilé a galantní, zaplatit za vaší milou veškerou útratu, je dobrý ji nechat čas od času zaplatit něco za vás. Neměla by to přitom být žádná velká útrata, ale mohlo by se jednat např. o kávu či zmrzlinu. Dokážete ji tím, že je pro vás rovnocennou partnerkou a zároveň si ověříte, zda s vámi není jen kvůli penězům.

Lichoťte ji

Vaše drahá polovička potřebuje vědět, co k ní cítíte. Proto se nebojte dát své city najevo pomocí slov. I tisíckrát omývané „miluji tě“ je lepší než mlčet. Bohužel ani „miluji tě“ nevydrží jeho hodnota navždy a po čase rychle klesne. Proto musíte ze své hlavy dostat i jiná slova, jako „zbožňuji tě“ nebo „jsi pro mě vším“ a podobně. Nesmíte zapomenout ani na lichotky, které ženy ke svému životu potřebují. Potřebují vědět, že jsou krásné a žádané.

Občas ji vzdorujte

Není dobré dělat pokaždé ústupky. Občas si zkrátka musíte dupnout a dokázat své milované, že jste muž se svým vlastním názorem. Často se tak dostanete do hádky, ale i ta je pro zdravý vztah velice důležitá. Dostanete ze sebe veškeré negativní emoce a také dostanete možnost se omluvit. No a ženy přeci milují, když vy přiznáte svou chybu.

Měla by žárlit či ne?

Existují dva typy žen. Jedny, co žárlení nesnášejí a druhé, co žárlení vyžadují (ač to třeba nevědí). Každá žena by měla svým způsobem žárlit na jinou. Díky tomu vás nebude brát jako samozřejmost a stanete se pro ni atraktivnější, čímž ji uděláte nepochybně šťastnější. Nesmíte to však přehánět a vaše láska musí vědět, že ona je pro vás tou jedinou.

Mluvte s ní o všem

Tím jí dokážete, že o ní stále máte zájem. Povídat si s ní můžete o práci, o kamarádkách a podobně. Naopak se vyhněte tématům, které ji nezajímají (např. váš oblíbený filmy, který ona neshledává atraktivním). Ženy rády mluví o sobě, tak ji nechte mluvit a nezapomeňte se ptát. Čas od času prohoďte nějaké to slovo o vás, jak jste se měli a co jste dělali. Pouze mlčet a poslouchat není vhodná kombinace.

A poslední rada na závěr – nepolevujte ve svých snahách. Je velice těžké udržet takovéto tempo, ve kterém věnujete vaší polovičce většinu energie, ale to vás nesmí odradit! Ženy jsou komplikované, složité a často postrádají logiku. I tak je milujeme nadevše a potřebujeme je k našemu životu. Bez nich by byl svět jen holá koule bez většího smyslu žít. Proto si jich musíme vážit, děkovat jim, za to že tu jsou s námi.