Victoria Milan

Název, který zní Victoria Milan, je pro mnoho lidí poměrně zvláštní, ale koncept seznamky je naprosto jasný. Nespecializuje se na vážné a dlouhodobé vztahy, ale naopak se vztahuje na nalezení vhodného protějšku, především za účelem krátkodobého poměru, nebo i dlouhodobého mileneckého vztahu. Určena je jak pro nezadané, tak samozřejmě i pro zadané osoby, které hledají takzvanou bokovku.

Důraz na maximální anonymitu

Právě proto, že seznamka Victoria Milan je určená i pro zadané, je kladen důraz na maximální anonymitu. A to v tom smyslu, že není nutné uvádět jakékoliv citlivé a detailní informace, podle kterých by mohlo dojít k přesné identifikaci. Také je k dispozici možnost ukládat fotografie jako veřejné, stejně jako soukromé. Samozřejmě nahrání fotografií není u Victoria Milan povinností.

Důraz na anonymitu je spojený také s jedinečným nástrojem, který nese označení AnonymousBlur. Jeho předností je možnost při nahrávání fotek rozmazat obličej, aby nebylo možné poznat, kdo konkrétně na dané fotografii vlastně je.

Seznamování pomocí profilů

Seznamka Victoria Milan je postavena na využívání profilů. Ten si zakládá každý zájemce o seznámení. Založení takového profilu je zcela zdarma a s odkazem na výše uvedené je na každém, co v profilu uvede. Aktuálně je na seznamce téměř čtvrt milionu lidí jenom z české republiky, takže vybírat je opravdu z čeho.

Jedinečné možnosti vyhledávání

Klasické hledání pomocí parametrů, jako je tomu zvykem u konkurenčních seznamek, není u Victoria Milan to jediné, co je k dispozici. Existuje zde i funkce založená na hledání lidí v okolí. Stačí jenom zvolit konkrétní rozsah a dojde k tomu, že budou zobrazeny profily lidí, kteří se chtějí seznámit a kteří také bydlí v okolí. Funkce je dostupná jak klasicky, tedy prostřednictvím vyhledání na počítači, tak i s možností využít aplikace pro mobilní telefony.