Jak prožít vášnivé léto v páru

V létě musíte nutně vyjít ven. Neseďte doma mezi čtyřmi stěnami. Vyjděte načerpat sluneční paprsky a užívejte si je plnými doušky. Vyrazte za novým dobrodružstvím. Horké letní dny nám pomáhají cítit se lépe a svůdněji. Zkuste vyplnit letní, prázdninový čas a kromě příjemného relaxu, opalování a koupání si konečně udělejte čas i na svého partnera. Zaměřte se na párové aktivity a budujte vzájemný vztah, kdy opravdu vnímáte jeden druhého.

Festivaly a koncerty pod širým nebem

Strhující atmosféra vás pohltí a naplní bláznivým adrenalinem. Nemusíte se mačkat v davu těsně před pódiem. Jen si zcela prostě vychutnejte hudební, teplý, letní večer pod hvězdami. Přineste si vlastní sebou karimatku či deku a lahev dobrého vína. Můžete přidat lehké občerstvení jako třeba olivy, sýr a jemně slané tyčinky. Tóny, které milujete, poslouchané pod širým nebem s milovanou osobou zní úplně jinak.

Magický západ slunce a pozorování hvězd

Letní západ slunce pozorovaný v zamilovaném páru má v sobě cosi magického. Vycházející měsíc, který obklopuje Polárka, Velký i Malý vůz či souhvězdí Orion, má opravdu neskutečné grády. Smyslné pozorování hvězd třeba na střeše domu, na kopci či na vrcholku hory, nebo jen z vaší terasy či zahrady totiž stále patří k vrcholům všech romantických setkání v páru. To by prostě měl zažít opravdu každý pár. Ony tyto magické chvíle neskutečně sbližují a pomáhají tvořit vzpomínky, ze kterých pak žijete ve chvílích, kdy přijdou potíže, které pak snáz překlenete. Možná to vypadá tak trochu jako klišé. Je to ale podstata života, která jej dělá krásnějším. Romantický nápad stále zabírá, ať jste spolu pár měsíců nebo několik let. Máte-li v sobě alespoň špetku citu a duše. Vezměte sebou dalekohled místo aplikace. Rande pod hvězdami má totiž své obrovské kouzlo.

Blahodárná párová masáž

Jen částečné skrytá nahota a vzduch nabitý vrcholně erotickou až hříšnou atmosférou. Objednat se můžete do masážního salonu, ale překvapit svého partnera či partnerku můžete i venku. Příjemné dotyky na těle doplněné laskáním pomocí hřejivých, slunečních paprsků dodají slastný pocit uvolnění tělu i mysli. Oddat se můžete i přinesenému vychlazenému drinku. Uvolněte svalového napětí svému partnerovi a on to může oplatit vám. Pokud se stydíte, vezměte si sebou lehký stan pro dva, karimatku či deku, masážní olej, vodu v rozprašovači, vlhčené ubrousky a něco dobrého k pití. Auto na okraji lesa a klidné místo vám dopřeje nádherné intimní chvilky ve dvou.

Oddejte se pohybu při západu slunce

Může jít o badminton, ping pong, tenis, frisbee či plážový volejbal. Sport ve dvou a venkovní párové aktivity jsou tím nejlepším stmelujícím nástrojem. Vyberte si svůj sport, naplánujte si noční hru a pak se k sobě pevně přitiskněte a společně se alespoň na chvilku zadívejte na fascinující západ slunce, který nikdy neomrzí. Zkuste si jít společně zaběhat a pak se společně osprchovat a příjemně pomilovat. Různé  fitness parky, venkovní posilovny a sportovní hřiště rostou jako houby po dešti. Při sportu si můžete pomáhat i soupeřit. Obojí má své kouzlo a může být opravdu vzrušující. Léto je tu pro vás, tak jej využijte.