Academic Singles

Každý má v seznamování jiná kritéria. Mnoho z nich je spojeno s tím, že lidé hledají protějšek, se kterým si budou rozumět. A to i po stránce intelektuální. A z toho důvodu vznikla seznamka Academic Singles, která je určena těm lidem, které lze zařadit do skupiny těch chytrých. Tedy těch, kteří mají vyšší vzdělání a hledají partnera nebo partnerku, který má vzdělání podobné. Tím je zaručeno, že si budou rozumět mnohem více, než pokud bychom vzali v potaz 2 osoby z různých intelektuálních skupin.

Jedinečné cílené seznamování

Seznamka Academic Singles je rozhodně unikátní tím, že její snahou je nejenom nabídnout uživatelům vyhledávání v jednotlivých profilech. Je spojena s možností využít takzvaného cíleného seznamování. To je založeno na jednotlivých osobnostních profilech, v rámci kterých se zkoumají různé vlastnosti a různá očekávání. Na základě vyhodnocení daných parametrů může dojít k nalezení vhodného partnera. A to samozřejmě s přihlédnutím ke geografické lokalitě v rámci konkrétního města, kraje, nebo i oblasti.

Registrace je zdarma

Tu je možné realizovat nejenom klasicky prostřednictvím počítače, ale je možné ji realizovat také skrz mobilní aplikaci. Samotná registrace na seznamku je Academic Singles, a to včetně pokročilých metod, které výrazně zvyšují šanci na získání toho pravého, a to bez nutnosti složitého vyhledávání, jako je tomu u běžných seznamek.

Anonymita a důraz na vzájemnou komunikaci

Cílem Academic Singles je nejenom poskytnout možnost seznámení stejně nebo podobně vzdělaným lidem, ale zároveň přináší možnost anonymity. Pro mnoho lidí, vzhledem k jejich postavení nebo okolí nemusí být příjemné, že jsou součástí seznamky. Na toto navazuje i možnost realizovat veškeré kontakty v rámci platformy, a to s ohledem na vzájemnou komunikaci, ale třeba i následnou výměnu fotografií, stejně jako s ohledem na možnost domluvy osobního setkání.