Svatby na statku Benice

Čeká-li vás velký den, zvažte možnost svatby na statku Benice. Proč? Co vás v tento výjimečný okamžik v Benicích konkrétně čeká?

Jak vypadá svatba na statku v Benicích

Svatby se na statku v Benicích odehrávají v romantickém prostředí barokního statku, který byl navíc s ohledem na záměry původních stavitelů citlivě rekonstruován. Budova je zasazena do krásné přírody. Celý obřad tím získá zcela neopakovatelnou atmosféru. Současně bude tento den skutečně jen váš, nikdo vás tady nebude rušit a program může proběhnout ryze dle představ snoubenců od podoby obřadu (církevní nebo civilní sňatek) přes menu, které se bude podávat na svatební tabuli. Na statku současně nechybí zázemí pro hostinu i ubytování všech svatebčanů. Ušetříte starosti s dopravou vzhledem k tomu, že lokalita je dobře dostupná z hlavního města. A to jak autem, tak i hromadnou dopravou.

A jak může vypadat dle vás

Chcete-li navíc dodat tomuto mimořádnému životnímu kroku na ještě větší výjimečnosti, zvolte v rámci svatby v Benicích také další doprovodné atributy, jež dokreslí tyto chvíle. Mohou mít třeba podobu koňského spřežení s kočárem, který vás může provézt po okolí. Samozřejmě se v rámci svatebního zázemí nemyslí pouze na ústřední dvojici. Program je možné naplánovat i s ohledem na dětské hosty, jimž se nabízí hřiště nebo rovněž možnost projížďky

Svatby na statku v Benicích nemusejí odehrávat pouze v romantickém duchu. Pozemky v okolí poskytují perfektní podmínky pro sportovní aktivity jako petanque či kroket. Nerušeně je možné organizovat taktéž grilování a přidat tak svatebnímu rautu v letním období punc originality.

Svatbu si na statku v Benicích tak rozhodně užijí nejen oba zamilovaní, ale všichni, kteří budou mít možnost se této události zúčastnit. Nezůstane navíc pouze ve vašich vzpomínkách. Příroda i jedinečné dílo lidské ruky v podobě statku jsou ideální kulisou, ve které mohou vzniknout též působivé svatební fotografie, které vám mohou celý život připomínat momenty, jež se vám tady poštěstilo strávit.