Sportmax kolekce Spring/Summer 2019

Nová kolekce Sportmax na jaro a léto 2019 si pro vás připravila gejzír barev, vyznačujících sílu, adrenalin, svobodu a také dynamiku. Svět surfování ožívá stejně tak, jako kolekce, která je zaměřena přesně do tohoto směru. Ergonomické pruhy, v prostoru nic netušíc plovoucí potisky a barvy, které připomínají zapadající slunce, to je přesně nová kolekce Sportmax, kterou si zamilujete i vy. Moderní kombinace, které v sobě snoubí šmrnc a eleganci, jsou přesně tím, co na trhu již dlouhá léta nebylo. Zkuste se zamyslet nad tím, jak by měla vypadat dokonalá kombinace vašeho nového oblečení ve stylu této kolekce? Co takhle zkusit elegantní mikiny se zaobleným pasem, parka košile či dokonce plisované či pletené žerzejové šaty?

Na východ slunce čekejte v pohodlí

Mikiny či legíny z umělé kůže vám dodají odvahu jít se podívat na pláž a čekat na ranní východ slunce. Jsou totiž tak pohodlné a přitom skvěle padnoucí. Dlouhé šaty nejen podtrhnou ženské křivky, ale také nadchnou svými tvary připomínající mořské vlny, které kopírují blyštivé flitry. Voda a vzduch totiž patří mezi živly, které k sobě od pradávna patří a vzájemné se přitahují. Okuste tuto přitažlivost i vy a v této nekompromisní kolekci oblečení. Díky potiskům na technickém nylonu budete mít pocit transparentnosti a neohroženosti. To vše je doplněno o neuvěřitelně precizní geometrické tvary, které společně s kombinací různých druhů materiálů vytváří naprosto dokonalý urbanistický look, ze kterého čiší čistá energie.

Modely šité na míru

Naprosto v kurzu jsou modely, které jsou šité na míru. Představte si tak šaty, které obepínají celou vaši postavu, kalhoty, které mají široké nohavice, sukně střižené šikmo, košile vyrobené z popelínu či vesty bez rukávů. Jakému outfitu tak dáte v nové kolekci pro jaro a léto roku 2019 zelenou? Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na obutí z kvalitní kůže, kabelky, které jsou ve tvaru měšce či naprosto elegantní a dokonale padnoucí batůžky, které mají v této kolekci rovněž své čestné místo.