Oblečení na léto pro baculky

Ženy nekonvenčních velikostí spolu se zvyšujícími teplotami trápí zbytečný, ale neopomenutelný problém. Co si vzít na sebe? Ty, které jsou zvyklé svoji postavu schovávat pod nánosem několika vrstev v období chladných měsíců mohou tvrdě narazit. V letním období přece jen nějaký ten nedostatek musíme ukázat. Důležité je, zvolit správný outfit zvýrazňující naše křivky a krásné boky, po kterých touží muži celého světa již tisíce let. V následujícím  článku se dozvíte, jak se nosit s grácií a jak zvýraznit své přednosti tak, abyste se cítila pohodlně a zároveň sexy.

Šaty, sukně nebo šortky?

Při výběru mezi těmito kusy oblečení neváhejte. Není třeba lámat si hlavu nad tím, co asi řekne okolí na to, že si žena větších proporcí vzala sukni či šaty. Naopak. Jsou to právě správně střižené šaty nebo padnoucí sukně, které vám dodají mladistvý a elegantní vzhled. Naopak šortky dávají často zaniknout pasu, který je potřeba zvýraznit pro dodržení symetrie. Šortky se také nepříjemně “zařezávají” na místech, na kterých nechceme a odvádí pozornost od již zmiňovaného pasu. Šaty volte takové, které vám obepínají oblast hrudníku a směrem k pasu se zužují. Tak dekolt krásně zvýrazníte. Naopak v oblasti bříška a zadečku mohou být volnější. Nezakazujte si žádný vzor, ale vždy platí, že v jednoduchosti je síla. Pokud nechcete odhalovat nohy, nezoufejte. Můžete si pořídit maxi šaty. Bývají též v oblasti hrudníku obtáhlejší, což potřebujeme.

Crop top?

K výběru sukně bych podotkla, nebojte se barev ani tvarů! Ideální sukně by měla sahat těsně nad kolena, nebo do půli stehen. Nahoře by naopak měla končit nejlépe v pase, který by měla mít volnější. Nestyďte si vzít ani úplnou sukni, která je často velkým strašákem baculek. Sukně vám naopak krásně zvýrazní zadeček a boky. Ideální je vzít si k takové sukni tílko nebo tričko s volními rukávy. Úplné rukávy bych nedoporučovala, dělají tzv. chlapské ruce. Nezavrhuje ani hit posledních let crop topy. Už dávno není pravdou, že holou kůži mohou ukazovat pouze velice štíhlé dívky. Naopak, krásná áčková nebo uplá sukně do pasu a k tomu crop top správné délky vás udělají neodolatelnými. Nebojte se být hrdá na to, jaká jste a krásné věci si nezakazujte.

Dvoudílné nebo jednodílné?

„Když to máš, tak to ukaž!”

Při výběru již klasických jednodílných plavek se nebojte exotických a divokých vzorů, jako jsou květy nebo tygrování. U plavek klasických barev bych se nebála zvolit odvážnější střihy, jako jsou letos velice oblíbené plavky s vykrojenými zády. Volánky, prústřihy nebo neobvyklé tvary dekoltů vám dodají na zajímavosti a vaši postavu tak krásně oživí. U dvoudílných plavek je důležité zvolit padnoucí podprsenku a spodek se zvýšeným pasem, díky kterému se budete cítit neodolatelná a sexy.