Nejlepší jarní a letní trendy obuv pro rok 2018

Jedna z nejoblíbenějších módních ikon, Iris Apfel, kdysi řekla, že pokud máte upravené vlasy a máte na sobě krásné boty, zvládnete cokoliv a dostanete se kamkoliv. A my nemůžeme víc, než souhlasit! I když nechcete vystupovat z davu s nějakým neotřelým modelem, i tak můžete popustit uzdu své fantazii a zábavy, co se týče nošení stylových bot na rok 2018. Provedeme vás některými z nejoblíbenějších trendů pro jaro a léto letošního roku. Pokud hledáte pohodlnou obuv, pokračujte ve čtení.

Stylové sandálky

Hezké, ženské sandálky vhodné pro jaro i léto. Ať už si vyberete sandály bez podpatku či s podpatkem, rozhodně neprohloupíte! Všechny varianty jsou totiž letos trendy. Výšku podpatku však vybírejte podle sebe, v botách se projděte a zjistíte, jak moc jsou pro vás pohodlné, protože pohodlí je vždy na prvním místě.

Všechno bílé

Spousta návrhářů se rozhodla doplnit své jarní a letní kolekce bílými botami. Dobrou zprávou je, že bude váš šatník doplněn o nové a čistší kousky, které jsou dokonalé při teplém počasí. K nim si vezměte zkrácené kalhoty nebo letní šaty a máte vyhráno.

Stříbrné boty

Stříbrné boty mohou být dokonalým doplňkem pro celou řadu událostí, od letních svateb až po večírky. Pokud milujete klasické a třpytivé boty od Victoria Beckham, je to vaše jedinečná příležitost. Na léto si pořídíte krásné stříbrné boty a můžete je nosit i v zimě na slavnostní večírky.

Průhledné

Stejně jako tělové odstíny mohou prodlužovat nohu, tak i průhledná obuv se dostala mezi oblíbence módních přehlídek pro rok 2018. Pozor na průhledné sandály nebo lodičky s průhlednými stranami.

Lodičky s malým podpatkem

Mnohé z vás si jistě vzpomínají na svá mladší já, kdy zrovna tyto podpatky byly to jediné, co jste zvládly nosit. Některé mají doteď problém s nošením podpatků a jedinou možnou a pohodlnou variantou jsou právě tyto malinké podpatky. Dobrou zprávou je, že se tyto podpatky vrací znovu do módy. V 90. letech byly trendem, takže je možné, že některé z vás je ještě máte v šatníku – na nic nečekejte a vyrazte s nimi do ulic!

Na západ!

Kovbojské boty byly na přehlídkovém mole už na podzim roku 2017 a i na jaře se na něm stále drží. Jsou nejen pro dívky z venkova, jsou totiž překvapivě všestranně praktické. Přiložte k nim pár džínů.

Síla květin

Viděli jsme mnoho avantgardních designů, jako jsou například květinové řemínky nebo celoplošně obuté nohy do jednoho velkého designu, v módě jsou dnes hlavně květiny. Investujte do květinových bot, které můžete nosit i na podzim, anebo si pořiďte květinové sandálky k letním šatům či kalhotám.

Rozjeďte to!

Milujeme příležitostný šílený vzhled. Pokud jste ho ještě nevyzkoušely, je na čase to změnit – stačí si je jen obout, vypadat přirozeně a zazáříte! Podívejte se na design od Armaniho nebo se podívejte na vzory od Versace.

Dámské mokasíny

Pohodlné a navíc trendy! Co víc bychom mohli potřebovat pro běžné každodenní nošení? Mokasíny vypadají skvěle ve spojení s džíny nebo ohrnutými kalhotami. Chcete-li být trendy, vyberte si ty, které jsou světlé (bílé nebo stříbrné) anebo ty, které jsou zdobené.