Móda z asijských eshopů

Asijské eshopy jsou levnou variantou k jinak dražším kamenným obchodům u nás. Můžete na nich najít všechno. Od oblečení, spodního prádla, kabelek, bot a nebo doplňků po rozličné kuchyňské potřeby, vychytávky do domácnosti či elektroniku. Nakupovat na nich je skutečná zábava a velmi levná záležitost. U některých produktů ani nemusíte platit poštovné. Kvalita sice vždycky není ideální, ale vzhledem k ceně, je přiměřená. My vám v našem článku ukážeme pět nejlepších asijských eshopů, na kterých se vyplatí nakupovat.

Aliexpress

Jde zřejmě o nejznámější asijský eshop. Tento web umožňuje malým podnikům z Asie prodávat své výrobky po celém světě, a tak rychleji růst a vydělávat. Zaměřuje se především na prodej do zahraničí. Nejvíce zákazníků má z Brazílie, Španělska či USA. Na webové stránce Aliexpressu neuvidíte ceny v českých korunách, ale můžete si vybrat z 20 jiných měn, včetně dolarů, eur nebo liber. U některých produktů je doprava zcela zdarma.

Wish

Wish se zaměřuje hlavně na to, aby vás nakupování na jejich stránkách bavilo. Existuje jak webová stránka, tak mobilní aplikace. Své oblíbené produkty si můžete ukládat do oblíbených a koupit si je později. Můžete si v kole štěstí vylosovat několikaprocentní slevu nebo ji dostanete automaticky, pokud na jejich stránky chodíte pravidelně. Cena se zobrazuje v klasických českých korunách. Dopravu zdarma tady nečekejte. Zboží dorazí většinou do měsíce. Cena u produktů se často mění a kolísá, není stálá.

Zaful

Tento eshop se zaměřuje na oblečení. Jedná se o trendy kousky, které se zrovna nejvíce nosí podle evropského stylu. V Zafulu dbají hlavně na vysokou kvalitu zboží. Celý web je v angličtině a na ukázku cen v českých korunách tu nečekejte. Opět si můžete vybrat z několika možností, včetně eura či dolaru. Často na něm probíhají velké výprodeje.

Rosegal

Rosegal je eshop zaměřený zcela na módu a oblečení. Mají zde i speciální oddíl pro plus size velikosti. Tento obchod mění nabídku zboží podle období a tím je stále aktuální a trendy. Například v čas Halloweenu prodávají zejména oblečení se strašidelnou tématikou. K těmto obdobím se také vážou velké slevy a akce. Opět zde cenu nenajdete ukázanou v korunách. Nabízí dopravu zdarma, pokud nakoupíte nad 49 dolarů. Také dostanete 15% slevu při vaší první objednávce.

SammyDress

Jak již název napovídá, eshop se soustředí zejména na ženské šaty, ale můžete na něm najít prakticky vše, co se módy týče. Kabelky, hodinky, obuv, kosmetiku nebo šperky. Tak jako Rosegal nabízí i SammyDress tématické oblečení k různým obdobím v průběhu roku. Také zde naleznete speciální slevy, ovšem ne v takovém množství jako právě na Rosegal. SammyDress dbají zejména na kvalitu svých produktů. Cena opět není ukázána v českých korunách.