Magnetické řasy patří k horkým novinkám ve světě kosmetiky

Určitě už jste slyšeli o klasických nalepovacích řasách. Ty jsou vhodné jak na speciální večerní příležitosti, tak i na každodenní nošení. Spíše záleží na požadovaném efektu, jste-li milovnicí dramatického vzhledu, určitě můžete nosit umělé řasy i přes den.

Nevýhodou nalepovacích řas je určitě právě ono lepidlo. I při použití kvalitních produktů vám nikdo nezaručí, že vás nepostihne alergická reakce. Oči pak mohou být po aplikaci řas zarudlé, nepříjemně svědit a pálit. Důležité je i důkladné odmaštění, což platí pro vlastní řasy i oční víčko. Jinak vám nalepovací řasy nebudou držet.

U řas magnetických se obejdete bez lepidla. Odpadá vám tedy riziko podráždění očí. K němu může dojít při aplikaci řas i při jejich sundavání. Materiál, ze kterého jsou řasy vyrobeny, se několikanásobnou aplikací lepidla přirozeně také ničí. Práce s magnetickými řasami je naprosto čistá, proto zůstávají pořád v původní kvalitě.

Aplikace magnetických řas

Celý postup je jednoduchý: Řasy drží na dvou magnetech, mezi které jednoduše „přicvaknete“ řasy vlastní. Budete si tak vždy aplikovat dva trsy, na rozdíl od klasických umělých řas, které se připevňují vždy v trsu jediném. Magnetky nejsou nijak vidět a samozřejmě se na ně nemůže přichytit nic, co nechcete.

Celý postup vyžaduje trochu zručnosti a asi se vše nepodaří úplně perfektně napoprvé. Nejedná se ale o přehnaně složitý úkon, druhá nebo třetí aplikace vám dodá na jistotě. S magnetky je ve výsledku o trochu snazší manipulace než s lepidlem.

Klíčem je hlavně vybrat si takový tvar, který odpovídá vašemu oku. To ale platí u všech řas, pokud nepasují, tak ani nedrží. Jinak s vámi magnetické řasy spolehlivě zvládnou libovolnou událost. Působí navíc skutečně velmi přirozeně.

Jak řasy sundat? Podstatná je trpělivost, magnetky opatrně promneme mezi prsty. V žádném případě za ně netrhejte, nepokoušejte se je tahat a nepoužívejte násilí. Poškodila byste si tak svoje vlastní řasy.