Jak být přitažlivá a sexy? Flirtujte sama se sebou!

Ruku na srdce, která žena neřeší otázku jak být přitažlivá a sexy? Vždyť právě tyto hodnoty pro ni mohou znamenat obdiv mužů, vyšší sebevědomí a kdo ví, možná i větší úspěch. Bohužel  na to jdou některé ženy docela neobratně. Například čerpají inspiraci  z časopisů a e-magazínů, které jim ale servírují jen dokonale vyretušované obrázky modelek. Kolikrát je to neslučitelné s realitou. A proto vám dnes řekneme, jak jít na věc jinak. Stačí, když uděláte tyto 4 kroky. 

1. Objevujte se, třeba před zrcadlem!

Začněme otázkou na tělo: „Kdy naposled, jste se svlékla, postavila se před zrcadlo a důkladně jste si sama sebe prohlédla pohledem rozvášněného muže?”. Že nikdy? V nejbližší době to můžete… co můžete, spíše musíte napravit! Jak na to?

Udělejte si volnou chvilku jen pro sebe, ve které vás nikdo nebude rušit. Nalijte si sklenku vína a vezměte si ji s sebou do ložnice (koupelny), kde se zamknete. Potom se začněte objevovat. Koukněte se na sebe do zrcadla, položte se na postel a popíjejte víno. Prohlížejte si sama sebe velmi, velmi důkladně. A s každým dalším douškem začněte svlékat své svršky. Nespěchejte, je to jen vaše chvíle. Ve spodním prádle doporučujeme pobýt o něco déle. A ani potom, co zůstanete zcela nahá s opětovným oblékáním nespěchejte. Naopak prohlédněte si každý kousek, každé zákoutí vašeho těla.

Jaký to má účel? Spousta žen žije v představě, že jejich tělo není dokonalé. A jen málokterá se na sebe podívá a objektivně se zhodnotí. Při tomto rituálu pochopíte, jak jste krásná. Ať vás ani nenapadne negativní hodnocení na adresu vaší celulitidy či větších boků. Celý rituál doplňte větou JSEM KRÁSNÁ.

2. Rozmazlujte se, například ve vaně!

Jakmile zjistíte, jak moc je vaše tělo dokonalé (ano, i to vaše), budete se samy sebe ptát, proč jste se dříve více nehýčkala. Nevadí, hlavně, že už s tím konečně začnete. Doporučujeme častější uvolňující koupele ve vaně, masáže přírodními oleji a něžné doteky po celém těle od vás samotné. Ty vám nejenže navodí slastné pocity, nýbrž i prokrví vaši kůži, která pak bude vypadat mnohem zdravěji.

I ve vaně můžete pokračovat s objevováním vašeho těla. Už se na sebe konečně přestaňte dívat tak kriticky.

3. Odvažte se, kde jinde než doma!

Stud je pro ženy velkou překážkou hlavně v posteli. Kvůli tomu, že se stydí být před partnerem nahé se v sexu nemohou tolik odvázat a ukázat, co v nich je. Pokud je to i váš případ, nezahálejte a odvažte se – nejprve sama se sebou, potom s partnerem. Jak na to? Zkrátka se jednoho dne celá svlékněte (když nebude nikdo doma) a nahá chvilku pobuďte. V koupelně se po sprchování ihned nebalte do osušky či si neoblékejte spodní prádlo. Jen se osušte a pro spodní prádlo si nahá dojděte. Budete-li tohle praktikovat častěji, na nahotu si zvyknete a už ani v posteli to pro vás nebude tak stresující.

4. Rozšoupněte se, v nejbližším obchodním centru!

I muž své ženě, kterou svádí, dříve nebo později zakoupí provokativní spodní prádlo. Tak proč to neudělat při flirtování sama se sebou? Alou do oddělení spodního prádla a tam popusťte uzdu své fantazii! Rozhodně si nekupujte, co je praktické, nýbrž to, co se vám líbí a vypadá sexy. Doteď jste nosila jen jednoduché bavlněné spodní prádlo? Teď se zahalte do krajky. Nikdy jste na sobě neměla tanga? Pořiďte si aspoň dvoje! Účel? V sexy spodním prádle se budete cítit přitažlivě, aniž byste se musela před někým svlékat. Vy budete vědět že pod svou košilí skrýváte sexy podprsenku, váš šéf ne (on může jen hádat). Ta představa té podprsenky vás zkrátka naladí na tu správnou vlnu a projeví se to i navenek.

Sexy se však rozhodně nemusíte cítit jen ve spodním prádle. Může to být i běžné oblečení. Rozhodně si tu červenou halenku neodpírejte jen proto, že si myslíte, že do ní potřebujete napřed zhubnout. Snad ji mají ve větším čísle, ne? Kupte si ji!

Co říct na závěr? Přitažlivost a atraktivnost není podmíněna mírami modelek. Je to hlavně o vztahu sama k sobě. Přece nemůžeme po mužích chtít, aby nás zbožňovali když my samy se rády nemáme. Zaručujeme vám, že když k tomuto změníte přístup a uvědomíte si svou reálnou krásu, půjde to vidět i navenek a vy budete přitažlivější a atraktivnější.

Tak se sebou flirtujte a koketujte, co to dá. A víte, jaký vedlejší účinek tohle všechno bude mít? Když se přestanete stresovat, řešit celulitidu nebo kila navíc, půjde i hubnutí mnohem snáz.