Používáte WordPress a hledáte způsob, jak poptávky dostat do CRM?

Každou obchodní příležitost musíte chytit za pačesy. Když reakci na poptávku odložíte, hrozí, že na ní nakonec zapomenete. Naštěstí existuje způsob, jak ji automaticky převést do CRM systému. Pokud váš zákazníci kontaktují prostřednictvím formuláře na webu postaveném na nejrozšířenější světové platformě WordPress a současně používáte oblíbený český software eWay-CRM, integrace vás nebude stát ani korunu. Stačí, když na web nainstalujete rozšíření pluginu Contact Form 7 – eWay-CRM Extension for Contact Form 7.

Jaká data umí CRM z WordPressu vytáhnout?

Rozšířením kontaktního formuláře zajistíte, aby se do eWay-CRM převedla všechna data, která zákazník vyplní. Kromě standardních polí jako jméno, e-mail, telefon a poznámka plugin Contact Form 7 umožňuje i tvorbu vlastních polí. Doplněk je bez problémů propíše do CRM systému.

Instalace na pár kliknutí

Než se pustíte do instalace pluginu, musíte provést jeden úkon v rámci CRM systému. Založíte nového uživatele a udělíte mu práva na vytváření příležitostí – pod jeho jménem bude nyní eWay-CRM zapisovat nové příležitosti na základě dat z formuláře na webu.

Z instalace eWay-CRM Extension for Contact Form 7 nemusíte mít strach. Postupujte stejně jako v případě instalace jakéhokoliv jiného pluginu. V administraci WordPressu klikněte na záložku Pluginy (levé menu) a poté na tlačítko Instalace pluginů. Do vyhledávacího pole zadejte „eWay-CRM“ a u zobrazivšího pluginu klikněte na „Instalovat“. Následuje aktivace pomocí příslušného tlačítka.

Po přihlášení a zadání adresy webové služby eWay-CRM, uživatelského jména a hesla máte hotovo. Pokud si přesto s instalací a konfigurací pluginu nevíte rady, pomůže vám videoprůvodce, kterého najdete na eway-crm.com a přikládáme jej i níže.

Proč používat eWay-CRM?

Český CRM v Outlooku nabízí přehledné rozhraní a široké spektrum funkcí. Navíc ho využijete také pro řízení projektů. Nespornou kvalitu systému, který využívají tisíce českých i zahraničních uživatelů, opakovaně potvrdil server Capterra – eWay-CRM zařadil v žebříčku TOP 20 mezi nejlepší softwarová řešení na světě s ohledem na cenu/výkonu. Vyzkoušejte ho zdarma a udělejte si vlastní názor.