Snadné ubytování v zahraničí pomocí služby Booking.com

Na první pohled by se mohlo zdát, že najít vhodné ubytování v zahraničí je díky on-line nabídkám snadné. Bohužel to tak není. Nepřeberné množství nejrůznějších katalogů od různých poskytovatelů je nepřehledné. Vyhledávání je zdlouhavé, zobrazené ceny neodpovídají skutečnosti a popis ubytování nemusí odpovídat realitě. Jak se nespálit při výběru ubytování v zahraničí?

Co si prověřit, než přistoupíte k rezervaci

Cestovat bez cestovní kanceláře není problémem, když víte, jak se orientovat v nabídkách ubytování. Je třeba si prověřit celou řadu skutečností, než přistoupíte k rezervaci. Nejprve si pročtěte nabídku ubytování a ověřte si konečnou cenu. Často je u nabídky zobrazena jen nejnižší možná cena a po zadání rezervace se teprve dozvíte, kolik za ubytování zaplatíte. Dalším krokem je prověření ubytování na několika jiných místech. Vyhledejte si recenze od hostů, kteří místo skutečně navštívili a zobrazte si i další fotografie, kromě těch prezentovaných u oficiální nabídky. Nejen ubytování, ale zejména lokalitu prozkoumejte na různých cestovatelských fórech nebo sociálních sítích. Pomocí Google Earth se porozhlédněte po okolí. Nezapomeňte hledat také informace o bezpečnosti, pitné vodě a o transferu z letiště. Ještě před rezervací si prověřte, zda je v blízkosti lékařská péče, zejména v případě, kdy cestujete s dětmi.

Booking.com, nejpřívětivější databáze ubytování

Nezáleží na tom, zda cestujete na jednu noc nebo na několik měsíců. Nezáleží na tom, zda vyrazíte jako single, s partnerem, s rodinou nebo partou přátel. Nezáleží na tom, zda se jedná o pracovní cestu nebo se chystáte za odpočinkem. Jakmile začnete přemýšlet o ubytování, vaše první kroky by měly vést na booking.com. Booking.com je nejen největší databází ubytování, ale také velmi uživatelsky propracovanou službou. Myslí na potřeby cestovatelů, stará se o jejich pohodlí, bezpečí, poskytuje vyčerpávající informace a mnoho doplňkových služeb.

Odpověď na otázku, proč s Booking.com

Booking.com nabízí ubytování nejen v hotelech, penzionech a hostelech, ale také v mnoha privátních apartmánech. Právě ty bývají cenově velmi příznivé a oblíbené u cestovatelů, kteří chtějí největší volnost. Booking.com je skvělý proto, že nabízí nejen podrobný popis ubytování, ale můžete si přečíst i recenze od hostů, kteří místo navštívili před vámi. U některých pokojů naleznete i stovky recenzí! Ty jsou nejcennějších zdrojem informací a nejlepší zárukou kvalitních služeb! Při vyhledávání oceníte i řadu užitečných filtrů. Nemusíte proklikávat na detail ubytování, abyste se dozvěděli, zda má Wi-Fi, koupelnu, klimatizaci, manželskou postel, zda s sebou můžete vzít čtyřnohého kamaráda a desítky dalších kritérií. Ihned uvidíte obsazenost pokojů i celkovou cenu za pobyt.

10 důvodů proč s Booking.com

  1. Největší databáze ubytování.
  2. Podrobný popis nejen ubytování, ale i lokality a širšího okolí.
  3. U ubytování naleznete i desítky fotografií.
  4. Mnoho užitečných filtrů, jak vybrat vhodný pokoj.
  5. Možnost seřazení podle nejnižší ceny, vzdálenosti od centra, komfortu i hodnocení.
  6. U ubytování i stovky recenzí od hostů z celého světa.
  7. Nabídka i doplňkových služeb, jako například pronájem auta, odvoz z letiště aj.
  8. Nepřetržitá asistenční služba v českém jazyce.
  9. Jednoduché vyhledávání a rychlá rezervace.
  10. Přehledné a přesné zobrazení ceny.

Nevýhody vyhledávání ubytování na Booking.com

Některé drobnosti při rezervaci ubytování na Booking.com vám mohou znepříjemnit vyhledávání. První nevýhoda je, že se vám zobrazí nabídka pouze na přesné datum. Nemáte možnost, zadat termín např. v toleranci několika dní. Pokud nevíte, kdy chcete rezervaci a hledáte jen pokoj, který vás osloví, nebo jen volnou kapacitu, je možné, že budete zadávat mnoho různých termínů. Další nepříjemnost vás může potkat u soukromých apartmánů. Někdy je cena zobrazována za celý apartmán. Není možné si takový apartmán vybrat a zaplatit jen za jednu nebo dvě osoby. Přesto se vám ve vyhledávání zobrazí. Poslední nepříjemnost mají na svědomí sami inzerenti. Často nabízejí ubytování i jinou cestou než přes Booking.com a nesdělí, že pokoj mají již obsazený. Vaše rezervace je platná a později se dozvíte, že pokoj není volný. Výhody vyhledávání a rezervování ubytování přes Booking.com však převáží tyto mírné nevýhody. Hurá na cesty!