Místa, která byste si při návštěvě Prahy neměli nechat ujít

Chtěli byste navštívit Prahu alespoň na pár dní a během nich vidět z hlavního města tolik památek, kolik jenom jde? V takovém případě si vše musíte důkladně naplánovat. Ukážeme vám, o co byste neměli přijít a jak se v Praze správně ubytovat.

Historické památky k Praze neodmyslitelně patří

Praha je ukázkou slavné i chmurné české historie. Její stopa je viditelná v precizních sochách na Karlově mostě, malebných uličkách v okolí Staroměstského náměstí, ale i v Národním muzeu na vrcholu Václavského náměstí, které skrývá ty nejhodnotnější poklady z naší země týkající se umění, vědy i techniky.

K návštěvě přírodních zákoutí Prahy skvěle poslouží zahrady Pražského hradu nebo některý z mnoha okolních parků přímo v centru. V jednom z nich se můžete lanovou dostat až k Petřínské rozhledně, odkud je skutečně nezapomenutelný výhled na město. Zajímavé tipy na výlety jsou k dispozici zde.

Nezapomeňte si předem zajistit odpovídající ubytování

Díky mnoha místům, která stojí v Praze za zhlédnutí, se budete jistě po jejich návštěvě chtít vrátit na hotel co nejdřív, abyste si odpočali a nabrali síly na další den. K tomu však potřebujete vyhlášený pražský hotel, který je v blízkosti centra dostupný jak metrem, tak i tramvají. V tomto vyhlášeném hotelu se nachází masážní salóny a japonská restaurace. Získáte vlastní pokoj nebo si můžete zvolit některý z apartmánů, kde je více mísa a pohodlí.

Využijte hotel k pracovní či soukromé cestě

Takto výhodné ubytování se nehodí jen pro přespání na výletě, ale je možné ho využít například při plánované firemní akce, na které potřebujete nutně sklidit úspěch. Přesně takovou možnost nabízí hotel, který pořádá konference v Praze uvnitř plně technicky vybavených prostor. Zvolit si můžete mezi menšími místnostmi a velkými sály. Výhodou je připravený catering, který se postará o závěrečné občerstvení pro všechny přítomné. Víkend v Praze pak můžete zakončit slavnostní večeří v místní restauraci.