Jak přežít stěhování v Praze?

Stěhování je v současné době běžnou součástí života. Máme velké množství důvodů, proč se stěhujeme a mnoho lidí nebaví žít stále na stejném místě a tak se stěhují třeba jednou za rok. Stěhování je velmi náročná situace, musíme sbalit všechny své oblíbené, ale i neoblíbené věci a přemístit je na místo, vzdálené i stovky kilometrů. Ale proč bychom to měli dělat my, když existují profesionálové, kteří vše přestěhují za nás a ještě nám všechny cenné věci zabalí do různých ochranných materiálů?

Rozhodli jste se využít služeb stěhovací firmy, ale nevíte jakou si vybrat? Ať stěhujete kancelář, byt nebo dům, ve všem Vám pomůžou profesionálové ze Stěhování kvalitně Praha. Firma působí na trhu od roku 2005 a v současnosti poskytuje všechny možné stěhovací služby na které si vzpomenete. Potřebujete přestěhovat klavír, trezor nebo velmi cenný obraz? Žádný problém, pracovníci vše důkladně zabalí do ochranných materiálů a na Vašich věcech nebude žádná stopa po stěhování. A z jaké nabídky stěhovacích služeb si můžete vybrat?

Stěhování bytů a domů

Stěhujete se v rámci města, země nebo do zahraničí? Ať je to kamkoliv, Stěhování Praha kvalitně Vám připraví, zabalí a převeze veškerý nábytek ale i jiné věci a to i do zahraničí v rámci služby mezinárodní stěhování. Na úplném začátku pracovníci provedou prohlídku, abyste věděli cenový rozsah celého stěhování. Tato prohlídka je poskytována zdarma a k ničemu Vás neváže. Lámete si hlavu s tím, kde seženete tolik krabic? Nebojte se, veškeré krabice i obalové materiály můžete využít zdarma k jakékoliv stěhovací službě.
Jste časově vytížení a nemáte čas na veškeré zařizování stěhování? Pak je přesně pro Vás určena služba Stěhování na klíč. Pracovníci Vám vypracují celý průběh stěhování od balení až po vybalení, stačí nám sdělit Vaše individuální potřeby.

Stěhování kanceláří

Plánujete stěhování Vaší kanceláře a děsíte se, že to bude běh na dlouhou trať? V žádném případě! Využijte našich profesionálních služeb a uvidíte, že přestěhovat kancelář nebylo nikdy jednodušší. Pracovníci jsou opravdu opatrní ale pro všechny případy je firma je samozřejmě pojištěna proti škodám na majetku, takže se nemusíte bát, že kvůli stěhování přijdete o důležité věci z kanceláří. Stěhování kanceláří Praha Vám poskytne kompletní služby, mezi které patří například harmonogram stěhování, obalový materiál zdarma, demontáž nábytku a jeho montáž na místě nebo také likvidace krabic a obalových materiálu po stěhování.
Máte v kanceláři těžké věci? Nevadí, i tak stěhování bude probíhat bez problémů. Žádné šoupání po zemi, či tlačení do dveří! Pracovníci jsou důkladně proškoleni na stěhování těžkých břemen a Vaše věci zůstanou nepoškozené.

Vyklízení prostorů

Potřebujete kompletně vyklidit Váš byt či kancelář, ale nemáte na to ani čas, ani sílu? Opět nechte vše na profesionálech. Vyklízení bytů Praha Vám vše zařídí a to od počáteční prohlídku až po odvoz věcí do sběrného dvora.

Skladování

Probíhá ve Vašem bytě či kanceláři rekonstrukce a potřebujete někam uskladnit vaše věci? Využijte našich skladů, které jsou suché, monitorované a zabezpečené alarmem. Vaše věci budou u nás v bezpečí a jakmile budete chtít, můžeme Vám je dovézt do Vaší nové kanceláře nebo bytu.

Proč si vybrat zrovna stěhování kvalitně Praha?

  • opravdu kompletní  stěhovací služby
  • krabice, obalové materiály a prohlídka před stěhováním ZDARMA
  • využití služeb i o víkendu a státních svátcích
  • likvidace obalových materiálů po přestěhování
  • možnost výběru počtu pracovníků i vozů

Neváhejte a využijte našich služeb. Pošlete nám vaší předběžnou objednávku a my Vás kontaktujeme, zodpovíme všechny dotazy a stěhování může začít!