Chyťte šanci za pačesy, jeden z bytů na Vackově může být Váš!

Mít vlastní střechu nad hlavou patří mezi základní lidské potřeby. Kromě jídla, pití a vyměšování musí mít člověk i své místo k ulehnutí. A aby se mu spalo dobře a bez starosti, ideální stav je míti bydlení vlastní.

Mnoho lidí tvrdí, že je pro ně vlastní bydlení nedostupné a raději platí nájem. V rozvaze vlastního cash flow ale dochází v 99% všech případů k tomu, že náklady za nájem jsou totožné s možnou platbou hypotéky. Nepřemýšleli jste někdy o tom, že se vám investovat do vlastního vyplatí?

Byty na prodej Praha 3 k této možnosti přímo vybízejí. Vyberte si jeden z 272 bytů u parku na Vackově a použijte k financování hypotéku z Hyposervis Consulting. Hypoteční úvěr můžete využít až do výše 80% kupní ceny nemovitosti.

Každý si najde to své

Byty v Praze na Žižkově jsou koncipovány v jedenácti samostatných domech. K dispozici jsou jednotky o velikosti 1+kk až 5+kk, od velikosti 30 m2 až 140 m2. Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou a jsou řešeny tak, aby poskytly maximální prostornost, vzdušnost, světlost a soukromí.

Bydlení představuje veškerý komfort a standard pro 21. století. Garážová stání a sklepní kóje jsou situovány v podzemních podlažích a budou přiřazeny k jednotlivým bytům. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily.

Interaktivní vizualizace napoví

Při návrhu projektu Byty u parku se architekti snažili o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. A to se jim skvěle povedlo.  Z domu to budete mít na tramvaj nebo autobus jen pár minut chůze. Park Židovské pece, který na rezidenci plynule navazuje, je ideálním místem pro procházku s dětmi, kondiční běh nebo piknik s přáteli. Na Žižkově se prostě neztratíte. Je tu krásně a plány do budoucna jsou veliké.

Tak nezaspěte příležitost a chyťte šanci mít vlastní domov za pačesy. Vybírat můžete prostřednictvím interaktivní vizualizace, která vám ukáže nejen volné kapacity v jednotlivém podlaží, ale i orientaci bytu z hlediska půdorysu projektování.