Co na sebe aneb letos frčí BOHO styl!

Sluníčko svítí, ulice se plní úsměvy a odhalenými nožkami svůdných žen. Vy přešlapujete před skříní či výlohou a nevíte v čem letošní léto zazářit? Buďte sama sebou a vsaďte na boho styl, který vám dopřeje být sama sebou!

Letní pohoda uvnitř i navenek

Jistě nám dáte za pravdu, že nejlépe to sluší té ženě, která se uvnitř cítí v oblečení pohodlně a sexy. Boho styl tento vnitřní pocit sdílí do puntíku a vy konečně můžete do ulic, na nákupy, do práce i na plovárnu vyrazit v svůdném sexy stylu oblečení. Oděvu, který naprosto dokonale vyjadřuje vaše vnitřní já. A co víc – přibývá i svateb v boho stylu. Nevěsty – nebojte se být samy sebou!

Boho styl? Seznamte se, prosím!

Tento volný a svobodný styl oblékání nejlépe vyjadřuje směsice různých módních stylů, které se rafinovaně prolínají v rozevlátých letních šatech, zvonových kalhotách, country vestičkách, indiánských čelenkách a džínových šortkách. Nesmí chybět pohodlné, vzdušné plátěné tenisky a první dojem, který ve vás boho styl zanechá. Je to volnomyšlenkářství jako odkaz hippies období, se kterým ovládnete nejen přehlídková mola po celý rok. Ať už vyrážíte na letní festival, na dovolenou k moři, s kamarádkou na kafe, s přítelem pod stan nebo bohužel na svou směnu do práce – oblečena v boho stylu se budete vždy cítit svěže, svobodně a přesto ukrutně žensky.

Boho styl napříč generacemi

Velkou předností boho stylu je fakt, že sluší jak mladým náctiletým studentkám tak zralým maminkám a dokonce i babičkám plných života. Samozřejmě – každý věk má svá specifika a zatímco vaší vnučce bude květinová čelenka slušet, vy více zazáříte díky šperkům. V tom je však boho styl výjimečný – každá žena si v něm najde sama sebe. Může se moderně vyšňořit – přitom se však cítit žádanou a sexy doslova v každém věku. A co víc, boho styl umí zakrýt i nějaké ty faldíky a nechtěná kila navíc. Je tak skvělým trendy stylem opravdu pro každou ženu, slečnu či dívku – dokonce i maminku na mateřské.

Boho styl od třásní až po čelenky

Boho styl je pestrý a štědrý ke svým nositelkám. Zazářit můžete v třásních, krajkách, pruzích i aztéckých motivech. Především v pestrých a vyzývavých květinových vzorech. Z barev můžete vybírat nejen tlumené a zemité tóny, ale také všechny přírodní odstíny, které zahrnují i pestré pastelové tóny. Dopřejte si barevnost, vzory, třásně, korálky a ozdůbky nejen na oděvu, ale také na doplňcích, špercích, kabelkách či baťůžcích. Svůj outfit můžete podtrhnout výraznými slunečními brýlemi, extravagantními klobouky a již zmiňovanými čelenkami.