Jednorázové pleny Bella Happy Maxi Plus

Jedním z nejznámějších výrobců hygienických potřeb na trhu je i značka Bella. Svou výrobu zaměřují již od minulého století na dámské vložky a pozornost je věnována také dětským plenám. Jejich sortiment je velmi široký a najdete v něm pleny různých parametrů. Jedním z těchto výrobků je také Bella Happy Maxi Plus, který navazuje na produkt Maxi.

Maxi velikost

Pokud vaše miminko z běžně dostupných plenek už vyrostlo, bude pro vás Maxi Plus tou správnou volbou. Jejich hlavní předností jsou komfortní rozměry, jak vyplívá už z názvu. Pokud vaše ratolesti vyrostou z velikosti Maxi, zaručí přídavek Plus potřebné centimetry, ve kterých se bude dítě cítit jako v bavlnce.

Tuto plenu nemusíte volit pouze pro větší miminko. Jestliže máte rádi pocit bezpečí a sucha, nadprůměrná plena zaručí, že se nestane překvapivá nehoda a veškerá tekutina bude zachycena.

Materiál s vysokou absorpční schopností

Pocit jistoty a pohodlí nabízí také vysoce savý materiál. Plenky jsou na dotek hebké a nezpůsobují nepříjemné pocity na pokožce. Zvlášť u miminek, kdy je pokožka velmi jemná a nepoškozená, je třeba dbát na správný materiál. Bella Maxi Plus je vytvořena tak, aby nezpůsobovala zbytečné opruzeniny.

Ačkoli se absorpční schopnost plenky může zdát jako aspekt, u jehož výběru nemusíme být tolik pozorní, mějme na paměti, že děti jsou neposedné. Pokud zrovna nespí, tak se převalují a vyvíjí na plenku velký nátlak. Proto je třeba, aby materiál zachytil tekutinu ze všech stran a přesně na to bylo při výrobě myšleno.

Nápadité doplňky

Opomíjeny nejsou ani potřebné detaily. Na zadní straně je umístěn natahovací pásek, který přes svou nenápadnost odvede velkou práci.  Plenka nebude dítě omezovat v pohybu a zároveň bude kopírovat tvar těla tak, aby tekutina zůstala uvnitř.

Po stranách už jsou pak jen umístěny elastické manžety a suché zipy, jež usnadňují manipulaci při přebalování. Příjemné grafické ztvárnění dekoru na vnější straně plenky je jen příjemným zpestřením.

Výhody a nevýhody při běžném používání

Při prvním rozbalení vás může velikost opravdu zaskočit, avšak její kvality oceníte až časem, stejně jako veškeré doplňky usnadňující nastavení tvaru.

Za malý peníz hodně muziky. Tak by se dala popsat cena nabízená zákazníkovi. Produkty Bella totiž svou kvalitou hrdě konkurují ostatním značkám, které jsou na vrcholu žebříčku v oblíbenosti, avšak jejich cena je mnohem výhodnější.

Jako nevýhoda se může jevit velké balení s mnoha kusy plenek. Zákazník totiž ušetří na ceně, ale kvůli velkému množství produktů na malém místě dochází k výrobním chybám a tu a tam chybí lepící pásek, bez kterého je plenka nepoužitelná.

Uveďme si tedy doporučení, které se týká koupě. Je vhodnější si připlatit za menší balení, protože se stále jedná o výhodnou cenu, za dobrou kvalitu a předejdeme tak zbytečným nepříjemnostem.