Jak na dětské body s vlastním potiskem?

Nejhezčí dárek, který můžete miminku darovat, je ten, který sami vytvoříte. Nebo se na jeho tvorbě alespoň částečně podílíte. Na webu Trikuj.cz můžete snadno vytvořit dětské body s vlastním potiskem: obrázkem, textem nebo fotografií pro novorozeně i pro několika měsíční dítě.  

Tvorba bodýčka s vlastním potiskem pomocí jednoduchého on-line nástroje vám zabere jen několik minut. V nabídce naleznete také dětské body z organické bavlny, pěkný dětský overal a body s krátkým i dlouhým rukávem. Samozřejmostí je také množstevní sleva od dvou zakoupených kusů.  Všechna dětská body mají praktické střihy, díky kterým se snadno oblékají i svlékají. 

Při tvorbě se můžete inspirovat dětskými body s vtipnými potisky, které můžete snadno přizpůsobit svému vkusu. Jako dárek pro miminko se hodí roztomilé nápisy, které potěší maminku, tatínka nebo klidně tetu i strejdu. Na dětské bodýčko se samozřejmě hodí také vlastní fotka nebo vtipný nápis. 

Dětské body s vlastním potiskem můžete darovat miminku k narozeninám, k Vánocům nebo k svátku. Proto se často volí narozeninové motivy.  Dětské body pak slouží třeba jako vzpomínka na první narozeniny miminka. 

Vlastní potisk na dětské body můžete poskládat z obrázků, které jsou k dispozici v katalogu Trikuj.cz. Experimentovat můžete s mnoha druhy písem, ořezy obrázků, také s barevnými variacemi. Vlastní potisk můžete vložit na obě strany bodýčka. 

Na dětská body i další produkty z Trikuj.cz se vztahuje doprava zdarma po celé ČR.