Běžecký trenažér pro maminky

Běžecký trenažér BE08 je technologií XXI. století – moderní, lehký a má intuitivní použití. S použitím designu moderních mobilních telefonů, byl trenažér navržen v nejvíce elegantní podobě, tj. tenké tělo s vestavěným digitálním displejem – bez horního rámečku, velikého displeje a podpěradel. Po vertikálním umístění zabírá trenažér pouze 0,06m2 povrchu. BE08 je velmi lehký a praktický, což umožňuje neomezené přenášení a uskladnění kdekoli.

Má intuitivní systém spouštění tréninku a moderní systém řízení rychlosti. Stačí vyjít na pás trenažéru, abychom toto neuvěřitelné zařízení spustili. Když se přiblížíme k displeji, rychlost se zvýší, ale pokud budeme blíže zadní části trenažéru, pak se rychlost sníží. Displej informuje o vzdálenosti, době tréninku a počtu kroků. Model je velmi tichý, hladina hluku je pouhých 65dB.

V běžeckém trenažéru byl použit inovativní systém spojů pomocí šroubů. Další předností je systém absorbující otřesy během běhu. Madlo namontované k trenažéru zaručuje bezpečnost a dodatečný komfort během rychlého běhu. Fungování madla spočívá v teleskopickém mechanismu, který nastavuje madlo do vhodné pozice a zabraňuje jeho nekontrolovatelnému sjíždění.

BE08 jenejmenší a zároveň nejinstinktivnější běžecký trenažér na trhu.

Parametry:

Barva: růžová, šedá

Váha: 25 kg

Rozměry: 1450 x 670 x 90 mm

Rozměr běžecké plochy: 1200 x 460 mm

Maximální výkon: 350 W

Maximální rychlost: 8 km/h

Více informací o běžeckém trenažéru Sky Walk BE08