Psací stůl z masivu do kanceláře i domů

Ať už pracujete z domova nebo ve firmě, strávíte u svého počítače v průměru osm hodin denně. Je na místě se řádně zamyslet nad výběrem vhodného stolu. Investice do kvalitního masivního nábytku se vždy vyplatí. Prvotní vyšší pořizovací náklady jsou nahrazeny příjemným a teplým dekorem pravého dřeva, a dlouhou životností. U stolu to platí dvojnásob.

Pracovní stůl z masivu i pro PC

Váš stůl nejspíš čelí mnoha nepříznivým vlivům, které nelze ovlivnit. Jednoduše řečeno dostává denně zabrat. Proto pevnost, oděruvzdornost a stabilita je velmi důležitou vlastností každého pracovního stolu. PC stoly z masivu navíc udrží monitor ve fixní poloze a zabrání jakýmkoli vibracím, které by vás mohly rušit z  vaší činnosti. Stoly z masivu dokáží vše velmi dobře ustát, což se nedá tvrdit o levných dřevotřískových stolech.

Na velikosti stolu vždy záleží

Výběr správné velikosti je dobré nepodcenit, jelikož dostatečný prostor ovlivňuje váš pracovní výkon. Pokud nás zrovna neomezuje celkový prostor, nebo spíše jeho nedostatek, pak vybírejme velikost stolu, na kterém budeme mít monitor s klávesnicí, nebo notebook, minimálně s pracovní plochou stolu o velikosti 140 cm x 70 cm. Neefektivní uspořádání na vašem stole může způsobovat například zdravotní problémy, kvůli špatnému držení těla, nebo nižší pracovní výkonnosti. Samozřejmě na tyto věci mají vliv i jiné okolnosti, například dobrá židle, osvětlení a jiné.

Dopřejte si kvalitní stůl i do své jídelny

Kvalitní stoly z bukového a dubového dřeva jsou vhodné i jako jídelní stoly, jelikož ztlumí jakýkoli náraz a zabrání tak nechtěnému rozlití nápojů a jídla.