5 typů toaletních stolků

Jakou máte představu o vašem toaletním stolku?

Líčení moc neřešíte, dáte rychle řasenku, rtěnku a razíte do ulic? Nebo používáte nejrůznější make- up štětce a milion kosmetiky? Každá žena se věnuje zkrášlování jinak, svým vlastním způsobem, ale většina touží po dobře vybaveném a příjemném místě.

Jaký toaletní stolek je pro vás vhodný?

1. Romantický

Čerstvé květiny, klasická židle, příjemné barvy. Na tomto místě se musí každá žena cítit jako skutečná princezna. Toaletní stolek je umístěn přímo před oknem, aby se využilo přirozené světlo, které rovnoměrně osvětluje obličej.

2. Moderní

Krásný skleněný stůl, zásuvky plné kosmetiky. Velké osvětlené zrcadlo obdélníkového tvaru, ve kterém se uvidíte. Zrcadlo musíte upravit podle své výšky tak, aby se vás obličej odrážel ve středu. Kolem sebe dejte vaše oblíbené parfémy, díky kterým se budete cítit jako bohyně.

Když nemáte moc místa, postačí na stěnu namontovat polici s šuplíky a přidat židli. Když zvolíte přírodní materiály v teplých odstínech, získáte rovněž sofistikované a příjemné prostředí.

3. Glamour

Pokud líčením trávíte i hodinu každý den, pořiďte si tento okouzlující toaletní stolek. Lepší je zvolit teplé osvětlení, které simuluje sluneční světlo a hodně zásuvek na vaše množství líčidel. Rozdělte si produkty do kategorií (tužky, oční stíny, pudry, rtěnky atd.) a nahoru dejte předměty, které nejčastěji používáte.

4. Minimalistický

Noční nebo toaletní stolek? Dejte si vedle postele malý pěkný stůl se vším, co potřebujete. Pokud máte hodně štětců a kartáčků, není problém je zavěsit na stěnu, stejně jako různé krabičky, ve kterých máte všechno vybavení, aniž byste musely zaplnit stůl.

5. Kreativní

Máte rádi vintage, opakované využívání věcí a originalitu? Romantiku? Mašle držící velké staré zrcadlo, poličky na šperky, figura na zkoušení šatů – tohle je ženský svět. Jde o nadčasový styl, který přizpůsobíte všem typům nábytku.