Enlisted

Fanpage věnovaná online hře Enlisted

Enlisted je válečná online střílečka od vývojářské společnosti Gaijin Entertainment. Hra se zaměřuje na realistické bitevní situace z období druhé světové války a umožňuje hráčům bojovat na různých frontách, včetně Východní fronty a bitvy o Normandii.

Herní grafika v Enlisted je velmi realistická a detailní. Ovládání a pohyb postav jsou také velmi plynulé, což umožňuje hráčům pohybovat se po bojišti a přitom se plně soustředit na bojové akce. Hra také nabízí širokou škálu zbraní a vybavení, které hráči mohou použít při boji proti nepřátelům.

Jedním z nejvýraznějších prvků hry Enlisted je velký důraz na taktiku a kooperaci. Hráči musí spolupracovat s ostatními hráči, aby dosáhli vítězství. Hra nabízí různé módy, včetně kooperativních kampaní, bitev s cílem získání kontrolního bodu a také bitev, které umožňují hráčům hrát za vůdce družstva.

Enlisted také nabízí progresivní systém vývoje postav a vybavení, což hráčům umožňuje postupovat a zlepšovat své postavy a vybavení v průběhu hraní. Hráči mohou také přizpůsobit své vlastní postavy a vytvořit si vlastní tým.

Enlisted je skvělou volbou pro fanoušky válečných her, kteří hledají realistickou zábavu. Hra nabízí skvělou grafiku, taktickou hratelnost a kooperativní prvky, které umožňují hráčům plně se ponořit do bojového prostředí. Hra také nabízí progresivní systém vývoje postav a vybavení, což zajišťuje, že hráči se budou cítit motivovaní k dalšímu hraní a postupování.

URL: enlistedgame.cz

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Přečti si recenze nebo napiš vlastní! Děkujemex