Disney+

Disney+ je americká streamovací služba. Co všechno divákům nabízí a jaké jsou podmínky předplatného?

Vznik společnosti Disney+

Značka byla založena v roce 2019. Předchůdcem tohoto projektu byla služba DisneyLife, která měla za cíl otestovat odezvu diváků na streamovací služby.

Zpětná vazba diváků se ukázala být velmi pozitivní. Divácká základna Disney+ se rychle rozrostla a v roce 2022 už čítala 7,9 milionu předplatitelů. A celosvětový úspěch platformě otevřel pomyslné dveře také do České republiky.

Tuzemští diváci mohou její služby využít od června 2022. A to za měsíční předplatné ve výši 199 Kč. Roční předplatné Disney+ pak vyjde zájemce na 1 999 Kč.

Nabídka služby Disney+

Streamovací služba se primárně zaměřuje na distribucí filmů a televizních seriálu produkovaných studii Walt Disney Studios a Walt Disney Television.

Později bylo zástupci společnosti upřesněno, že Disney+ se má orientovat zejména na zábavu charakteru rodinného. To znamená, že nebude obsahovat filmy a seriály s hodnocením R a NC-17 nebo TV-MA).

Portál tak nabízí exkluzivní tituly v podobě filmů a seriálů i původní tvorbu. Najdete zde tak projekty, které nejsou k dispozici na žádné jiné streamovací službě. Prakticky tak Disney+ poskytuje tisíce hodin zábavy.

Další služby platformy Disney+

Se službou Disney+ se můžete na své oblíbené pořady dívat na až čtyřech kompatibilních zařízeních zároveň. Zároveň na nich můžete využít rozlišení až 4K UHD a podpora Dolby Vision a Dolby Atmos, bez dalších poplatků.

Chcete se dívat někde, kde není k dispozici internetové připojení? Ani tak nezůstanete o oblíbenou tvorbu ochuzeni. Disney+ totiž nabízí i neomezené stahování až na deseti zařízeních a celkem sedmi různých profilech.

Abyste mohli být bez starosti o to, na co se dívají vaše děti, máte možnost nastavit intuitivně systém rodičovské kontroly.

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Přečti si recenze nebo napiš vlastní! Děkujemex