SkyShowtime

SkyShowtime je nová evropská streamovací služba, která vznikla jako společný projekt dvou mediálních gigantů – Comcast a Paramount Global. Tato spolupráce vytvořila silnou platformu s obsahem z různých zdrojů a značek, čímž konkuruje ostatním streamovacím službám na evropském trhu.

Koncept a obsah:

SkyShowtime je evropskou verzí americké platformy Paramount+, která byla spuštěna v roce 2021. Díky spolupráci s Comcastem nabízí SkyShowtime širokou škálu obsahu z produkce studií Paramount, Universal, DreamWorks, Nickelodeon, NBC, Sky a Showtime. Zákazníci mohou očekávat jak klasické, tak nové filmy a seriály, včetně exkluzivních pořadů natočených pro platformy Paramount+ a Peacock. Celkem nabízí služba přes 700 titulů.

Původní tvorba:

SkyShowtime se nezaměřuje pouze na vlastní obsah, ale také na původní tvorbu s lokálním přesahem. To zahrnuje financování a produkci nových pořadů, jako je český seriál Vítěz režiséra Jana Hřebejka. Tento seriál původně vznikal pro HBO Max, ale po zrušení projektu ho převzal SkyShowtime a zajistil jeho dokončení. Služba plánuje investovat do dalších původních pořadů, čímž se snaží oslovit evropské diváky.

Dostupnost a lokalizace:

SkyShowtime je dostupná v České republice od 14. února 2023. Služba se zaměřuje na co nejlepší zážitek pro evropské diváky, což zahrnuje plně počeštěné uživatelské rozhraní, české titulky a dabing u většiny pořadů. Tímto způsobem se snaží oslovit co nejširší publikum.

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Přečti si recenze nebo napiš vlastní! Děkujemex