Jaký dárek pro přítele k narozeninám či svátku

Blíží se narozeniny, svátek či jiná významná událost v životě vašeho přítele a vy stále nemáte vhodný dárek, který mu udělá radost? S volbou dárku byste neměla otálet. Zároveň by vámi vybraný dárek měl dokazovat, že vašeho přítele milujete a znáte ho, jako nikdo jiný. Tričko a deodorant jsou super, ale co se pro jednou zkusit opravdu zamyslet. Odměnou vám bude obrovská radost vašeho muže a možná i velké překvapení, že zrovna vás toto napadlo. Pojďme se tedy podívat na to, po čem muži touží.

Pro pijáka

Libuje si váš partner v popíjení alkoholu? Samozřejmě vždy musí platit všeho s mírou a pokud má s alkoholem problémy, tak jej v pití nepodporujte. Dopřeje-li si čas od času pár piv či skleniček vína, máme pro vás pár užitečných tipů na dárky.

Pokud váš partner sní o vlastním pivu, co mu tento sen uskutečnit v podobě domácího pivovaru? A co takhle darovat mu rovnou celý sud, který pak společně s přáteli vypijete na oslavě? Pokud ale dává před pivu přednost tvrdšímu alkoholu, můžete vyzkoušet různé dárkové sety whiskey nebo rumu. Samozřejmě vhodným dárkem je i originální půllitr, např. s motivy jeho oblíbeného seriálu.

Pro sportovce

Pokud váš muž sportuje, máte opravdu hodně širokou škálu potenciálních dárků. Sportovec jistě nepohrdne novou sportovní taškou či batohem, proteinem s dobrou příchutí a dalšími sportovními suplementy, značkovým sportovním oblečením (včetně ponožek a spodního prádla), hodinkami či náramkem měřící kroky a srdeční tep a samozřejmě hromadou dalšího příslušenství, které denně využívá při jeho vybrané disciplíně.

Pro cestovatele

Nejlepším dárkem pro milovníka cestování bude samozřejmě nějaké to dobrodružství, ať už se bude jednat a wellness pobyt pro dva v horách nebo výlet do zahraničí. Pokud ale nemáte tak velký rozpočet, jistě jej potěší i nový cestovatelský batoh s mnoha kapsami, kufr, kvalitní cestovatelská láhev, kapesní nůž, stírací cestovatelská mapa nebo termo hrnek na kávu,

Pro kuchaře

Máte-li to štěstí a váš muž tráví až nezdravě mnoho času v kuchyni, můžete mu koupit dárkovou sadu příslušenství na grilování, nebo rovnou nový gril, pokud je ten váš starý již u konce svého života. Dalším originálním dárkem je kuchařka, cílená přímo na muže. Samozřejmě takový muž nepohrdne ani uměním ostatních šéfkuchařů, a tak jej můžete pozvat i do vyhlášené restaurace.

Pro playboye

Pokud máte doma zvrhlíka a milovníka sexu, můžete si jeho dárek užít společně v podobě nějakého sexy kostýmku a příjemného večera ve dvou. Samozřejmě i vhodným dárkem je spodní prádlo značky Calvin Klein či parfém stejné značky.

Pro nadšence technologií

Milovníci technologií jistě nepohrdnou bezdrátovými sluchátky, powerbankou, chytrou zástrčkou power cube, moderní lampičkou či chytrými hodinkami. Pokud chcete do dárku investovat více peněz, přítele doslova nedchnete novým telefonem, tabletem, herní konzolí (nebo příslušenstvím k ní) a jedná-li se o opravdu výjimečnou událost, můžete mu darovat i elektrokoloběžku, ze které vám bude ležet u kolenou.

Pro galantního muže

Je-li váš muž fajnšmekr a dbá na svůj vzhled a galantnost, zkuste mu v blízkém barber shopu sehnat dárkový poukaz. Dozajista jej nadchnete i dárkovou sadou doutníků či luxusním zapalovačem (pokud kouří). Pohrdnout by nemusel ani dárkovým balením whiskey či rumu, luxusním parfémem, sadou na holení či inspirativní knihou.

Pro kutila

Kreativního muže, který má neustále potřebu pracovat na zahradě či bytě těžko jen tak něčím oslníte, protože většinu z potřebného vybavení již určitě má. Zkuste tedy nenápadně s předstihem zjistit, co by potřeboval nebo se zeptejte jeho nejlepšího kamaráda či souseda, který beztak má přehled úplně o všem.

Nenašli jste v seznamu svého partnera? Nezoufejte a řiďte se vlastní intuicí. Zamyslete se nad tím, co váš partner rád dělá ve volném čase či jaké jsou jeho koníčky. Pak zamiřte do příslušného obchodu a tam vám jistě rádi poradí. Pokud ovšem váš partner žádné zájmy nemá, nezbude vám nejspíš nic jiného, než se spolehnout na starou dobrou klasiku a tou je dort, tričko a deodorant. I takový dárek potěší, jelikož ten nejlepší dárek jste právě vy sama.