Rady a cviky pro dokonalý zadek

Hned po dokonalém muži jej chce snad každá žena…řeč je o dokonalém zadečku, který strhne pozornost mužů a žen a sama jeho majitelka se nebude moci pohledu na své pozadí nabažit. Vypracovat jej a docílit svůdných křivek je sice těžké, ne ale nemožné. Proto pro vás máme manuál pro dokonalý zadeček, který vám k sexy tvarům dopomůže.

1. Rozhýbejte své půlky! 

Zejména pokud potřebujete shodit nějaké to kilo navíc, zadek nevyjímaje, je aerobní aktivita to, co potřebujete. Cílem je spálit co možná nejvíce kalorií.  Výdej energie by měl převýšit její příjem.Jen své půlky hezky rozhýbejte! Čím více budou v pohybu, tím blíže budete k cíli s názvem dokonalý zadeček. Využít můžete svižnou chůzi, běh, aerobik, tabatu, zumbu, pro zadeček dokonalý twerking i jiné spalovací aktivity.

2. Dodejte jim tvar – posilujte! 

Aby byly vaše ‚půlky‘ co možná nejpřitažlivější, musíte je vytvarovat. Posilujte! Vždyť nároky na dokonalý zadeček jsou mnohem vyšší, proto mu dejte co proto. Dřepujte, zanožujte, vsaďte na výpady. Internetová videa jsou plná tipů na více či méně náročné sestavy, poradit se můžete i s trenérem. Důležitá je pravidelnost a správné provedení cviků. Hlavně to nevzdávejte, zanedlouho viditelné výsledky vás poženou dále.

3. …97, 98, 99 dřepů….

A dřepování ještě jednou! Pokud chcete mít hezký zadek, dřepy zařaďte do svého pravidelného režimu. Existuje celá řada dřepů, které můžete praktikovat, dbejte na správnou techniku a žádné ulejvání! Zrcadlo může být pro začátek vaším rádcem. Dřepovat můžete u oblíbeného seriálu, při čištění zubů, mezi mícháním polévky u sporáku…

4. Pryč s celulitidou! 

Zatímco celebrity s celulitidou a pomerančovou kůží bojují retuší, vy se tomuto nepříteli postavte přímo! Rozmazlete svůj zadeček vůní zeštíhlujících krémů a peelingů s aktivními složkami. Pomoct může i doma připravený zábal se skořicí. Důležité je rozproudit lymfu – čirou tekutinu, která z našeho těla odvádí toxiny. Proto si s sebou do sprchy krom šampónu a mýdla vezměte i masážní kartáč, jímž budete po zadečku a stehnech krouživými pohyby přejíždět. Proti celulitidě může pomoct i štípání. Hezky svůj zadeček proštípejte – bude to bolet, ale stojí to za to!

5. Upravte jídelníček

Hubnutí a formování pozadí půjde mnohem snáz v případě, že upravíte svůj jídelníček. Omezte tučná a smažená jídla, stejně jako sladkosti. Pijte hodně vody a do svého jídelníčku zařaďte ovoce a zeleninu. Pročišťující účinek budou mít i ovocné a zeleninové šťávy.

6. Malý podvod

Zadečku svých snů nedocílíte přes noc, je tady však obrovský prostor pro takový malý podvod a tím je stahovací prádlo. Speciálně vyrobené stahovací prádlo na zadeček a boky může vaši problematickou partii dovést k dokonalosti během pár chvilek a zatímco vy budete svádět boj s kily navíc, navenek budete vypadat ve formě. A to vám rozhodně dodá sebevědomí a sílu do nového boje.

7. Další tipy

– Víte, že zadeček formujete, aniž si to pořádně uvědomujete? Typickým příkladem je chůze do schodů. Proto ignorujte výtah  a do pater jděte po svých!

– Víte, že váš zadek v tom nemusí být sám? S úsměvem můžeme tvrdit čím více zadků, tím větší odhodlání zhubnout! Proto vezměte svou kamarádku ven, na procházku, do fitka…vždyť ve dvou se to lépe táhne!